To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przerwana przejażdżka pijanego woźnicy

W Węglińcu 32-letni woźnica wypił pół litra wódki, po czym zaproponował znajomym przejażdżkę wozem konnym. Jechał całą szerokością drogi, więc szybko zwrócił na siebie uwagę. Został zatrzymany przez policję. Miał dwa i pół promila alkoholu.

 

Komentarze (2)

ciekawe czy kobyła została przedmuchana?

...kobyla ze wstydu schowala sie pod dyszel..