To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przedszkolaki na scenie

Przedszkolaki na scenie

Sporym zainteresowaniem cieszy się rozpoczęty wczoraj VII Przegląd Teatrów Przedszkolnych, który odbywa się w „Okrąglaczku”. Na scenie przedszkola pokaże się w sumie kilkanaście grup z Jeleniej Góry i powiatu.

- Dzieci mocno przeżywają swoje występy. Dla nich to spore wydarzenie – przyznaje Joanna Konopka, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 14 w Jeleniej Górze. To przedszkole integracyjne, występowało wczoraj. W jej grupie na scenie zaprezentowały się także dzieci niepełnosprawne. Występ został owacyjnie przyjęty przez publiczność, którą stanowiły dzieci z innych przedszkoli.

Przegląd – co jest już w zasadzie normą - cieszy się sporym zainteresowaniem przedszkoli. Wczoraj zaprezentowało się kilkanaście grup, dzisiaj będzie podobnie. Występują przedszkola z miasta a także powiatu jeleniogórskiego.

Co najważniejsze, nie ma wygranych ani przegranych. Wszystkie grupy prezentujące się na scenie otrzymują z rąk Małgorzaty Wrotniewskiej, dyrektor MP nr 27, pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. Każde dziecko po występie otrzymuje małą maskotkę na pamiątkę.
Dzisiaj drugi dzień przeglądu, wystąpi w nim 12 przedszkoli.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie
Przedszkolaki na scenie

Komentarze (1)

Pozdrawiam wszystkie kaczki dziwaczki:)
GRATULACJE dla dzieci i pań