Przegląd – co jest już w zasadzie normą - cieszy się sporym zainteresowaniem przedszkoli. Wczoraj zaprezentowało się kilkanaście grup, dzisiaj będzie podobnie. Występują przedszkola z miasta a także powiatu jeleniogórskiego.
Co najważniejsze, nie ma wygranych ani przegranych. Wszystkie grupy prezentujące się na scenie otrzymują z rąk Małgorzaty Wrotniewskiej, dyrektor MP nr 27, pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. Każde dziecko po występie otrzymuje małą maskotkę na pamiątkę.
Dzisiaj drugi dzień przeglądu, wystąpi w nim 12 przedszkoli.
| ZOBACZ ZDJĘCIA |
Komentarze (1)
Pozdrawiam wszystkie kaczki dziwaczki:)
GRATULACJE dla dzieci i pań