To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Poznaj finalistów Człowieka Roku - video

Niżej prezentujemy sześcioro finalistów tegorocznej edycji "Człowieka Roku".

Prezentujemy materiały wideo nagrane i wyemitowane przez Telewizję Dami. Finaliści opowiadają o sobie, o swojej pracy, zainteresowaniach. Jutro relacja oraz zdjęcia z Balu Człowieka Roku, który rozpoczyna się dziś o godz. 19. w hotelu Ariston.Komentarze (7)

Chyba Pan Kuty do sejmu będzie startował. Więcej głosów zdobywa na człowieka roku niż w wyborach samorządowych :D tak to jest jak na siebie można mase głosów oddać a podczas wyborów tylko 1 :D

Panie romku już nie chcemy pana słuchać i widzieć, weź się pan wreszcie do roboty bo ten pański lans jeż już nie do zniesienia

Coś ten jeleniogórski PSL nie ma szczęścia do do Romanów najpierw Kwaśnicki teraz Kuty.

Pani Lidio, jest Pani wspaniałym kandydatem na człowieka roku. Lepszego być nie może!
Życzymy powodzenia, trzymamy kciuki.

Ela i Ela z Łodzi.

Antykuty ma rację, ja też podejrzewam że szanowny Romek sam na siebie głosy wysłał tj. reklamę sobie zrobił. Też mnie to zastanowiło, że w wyborach samorządowych przegrał z kretesem, a tu... proszę bardzo - full głosów. Każdy kto kiedykolwiek spotkał Romana na swojej drodze ma o nim tylko negatywną opinię, co widać zresztą powyżej. Więc kto na niego głosował????

Wg mnie, niektórzy z tegorocznego konkursu uczynili sobie preludium do parlamentarnej kampani wyborczej. Ranga konkursu mikro, że aż przykro.

dlaczego ta pseudo redaktorka prosi o oddawanie głosów na Zakrzewskąn a gdzie obiektywizm i wolny wybór