To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Policjant okradł policjanta

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Okazało się, że to policjant.

- Podejrzany jest o kradzież na szkodę swojego kolegi z pracy – czytamy w komunikacie KPP w Lubaniu.

Nie wiadomo, o jaką dokładnie kradzież chodzi. Policja przekazała sprawę do prokuratury. Komendant policji w Lubaniu podjął decyzję o odsunięciu funkcjonariusza od pełnienia obowiązków służbowych. Jednocześnie polecił wszcząć procedurę w kierunku wydalenia go ze służby.

- To policjant z dziesięcioletnim stażem służby - powiedziała asp. Anna Włoszczyk, oficer prasowy KPP w Lubaniu.

Komentarze (12)

Kłamstwo nad kłamstwem! Policja postępuje jak na Białorusi!!!

No i dobrze sami się wykonczą.Acha,cha,cha.RECHOT.

Do czego to doszło że Policja okrada Policję!!! Może te wyrwy bankomatów w Jeleniej to też sprawka policjantów z wymiany międzymiastowej? Przecież policjanci przechodzą rygorystyczne badania i testy psychologiczne co pewien czas by wyeliminować potencjalnych złych policjantów, już na rozmowach kwalifikacyjnych w firmach które chcą reprezentować jakiś standard jest lepsza selekcja niż poprzez psychologa zatwierdzającego człowieka do ochraniania innych ludzi!

Nie można tak obarczać od razu wszystkich policjantów...
Jeden wypierdek się przytrafił i psuje opinie całej policji w kraju...
Po co piszą takie "newsy" ???

Dlaczego policjanci w Szklarskiej Porębie większość czasu przesiadują na Komisariacie Policji. Mało kiedy widać ich na mieście.

Dobra uwaga. Nasi policjanci ze szklarskiej maprawdę przesiadują na komisariacie. Nieraz przejadą się samochodem po mieście i szybciutko wracają na komisariat. Pozasłaniaja okna i siedza w ciepłym.

:0 :0 Dla Milicji to było Gołoleć- rozebrał się i goło poleciał. Kiedyś milicja kradła ALE Ormo czuwało, a teraz kto czuwa??? Ostatnio do Policji przyjmują włamywaczy i to kobiety. Co to kurna jest w tym Dzikim kraju???? Co jeszcze można LEGALNIE ukraść??? :shock: :shock:

"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". MYŚLAŁ,ŻE JEŚLI PRACUJE W POLICJI 10 LAT-DZIĘKI GARBOM TO JEST NIETYKALNY. BURAK P........Y

Robił w gacie na widok przestępców,to obrobił kolege.Wiecie ZIMA,brak pijanych rowerzysyów na ulicy.PRIORYTET naszych ORŁÓW. :whistle: vDDFe

Ukradł za kicio i na bruk niech zobaczy jak to się jest bez pracy.

Zlikwidować komisariat policji w Szklarskiej Porębie. A leniwych policjantów wysłać na patrole. Ma rację internauta, ze policjanci wysiadują na komisariacie, zamiast patrolować ulice.

W naszym powiecie jeleniogórskim często jest jakaś afera z policjantami. Wcześniej tego nie było. A może komendant policji w jelonce nie radzi sobie z podwładnymi.