To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Podnieść się po wpadce

Podnieść się po wpadce

– Wychodzimy, żeby walczyć i wygrać – mówi Marek Siatrak, trener Karkonoszy Jelenia Góra przed kolejnym ligowym meczem. W sobotę (7 kwietnia) jeleniogórzanie przed własną publicznością podejmują Orlę Wąsosz i mają sobie coś do udowodnienia.

Biało-niebiescy będą chcieli zmazać plamę po występie w Jędrzychowicach. W wielką sobotę (31 marca) przegrali aż 1:7 z liderem IV ligi – Apisem. To najwyższa przegrana w ostatnich latach, jednak trener Marek Siatrak uważa, że nie ma powodu do paniki. – Apis jest wzmocniony zawodnikami z pierwszoligowym doświadczeniem – mówi. – Było to widać na boisku. Nie chcę się usprawiedliwiać, ale wynik nie do końca oddaje przebieg gry. Graliśmy otwartą piłkę, przy wyniku 0:2 wprowadziłem jeszcze jednego napastnika. Atakowaliśmy, ale dostaliśmy kolejne bramki po kontrach. Potem strzeliliśmy gola, ale w końcówce straciliśmy trzy po stałych fragmentach.

Zapowiada, że w sobotnim meczu z Orlą jego podopieczni będą walczyć o zwycięstwo. – Trzeba się podnieść po porażce i udowodnić to na boisku – powiedział.
Mecz Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz odbędzie się w sobotę (7 kwietnia) na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Początek o godz. 15.
Po 17. kolejkach Karkonosze Jelenia Góra zajmuję 6. miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 30 punktów, Apis jest liderem i ma o 9 punktów więcej (ale rozegrał o jeden mecz mniej). Orla Wąsosz zajmuje 9. miejsce w dorobkiem 24 punktów.