To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pobił za 20 złotych

36-letni mężczyzna zaatakował przechodnia, który pobierał pieniądze z bankomatu. Uderzył go w twarz. Sprawcy grozi nawet do 5 lat więzienia.

Było to w piątek popołudniu w Kowarach. Pokrzywdzony pobierał pieniądze z bankomatu. W pewnym momencie podszedł do niego 36-latek i zażądał 20 złotych. - Pomiędzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań, w efekcie której sprawca uderzył pokrzywdzonego w twarz – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Na tym spotkanie się zakończyło. Pokrzywdzony wrócił do swojej pracy, a po pewnym czasie trafił do szpitala. Zgłosił sprawę na policję.

Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę. Trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

Komentarze (3)

czemu ten bankomat jest już niebezpieczny? pobierałam ostatnio pieniądze podeszło dwóch oprychów kowarskich {między innymi ten sam oprych}i zaczepiali osoby tam pobierające pieniądze.biada kobiecie ,która znajdzie się tam sama, skoro tak rosły mężczyzna został pokrzywdzony.szybkiego powrotu do zdrowia.p.burmistrzu zrób coś z tym!!

Moim zdaniem ten bankomat jest w złym miejscu,bo akurat obok bramy w której przeważnie sterczy kowarski margines,żule i inne męty.Więc albo przenieść bankomat w inne miejsce,albo zamykać tę bramę.