To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

PMPoland otwiera drzwi

PMPoland - widok z lotu ptaka. Fot. Rafał Gieroń

Producent maszyn papierniczych, spółka PMPoland, zaprasza na dzień otwartych drzwi. Odbędzie się on 29 sierpnia, jednak już trwają zapisy.

Dzień otwarty towarzyszy obchodom XXXV Rocznicy Powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” i Strajku Okupacyjnego w „Gencjanie”.
– Zaproszenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek, zarówno do pracowników firmy, ich rodzin (w tym dzieci), przyjaciół i znajomych, jak i mieszkańców Jeleniej Góry – czytamy w komunikacie. – Zwiedzanie odbędzie się w trzech turach o 10.00, 11.00 i 12.00. Każda grupa może liczyć maksymalnie 60 osób. W programie m.in.: spotkania z pracownikami PMP, prelekcja nt. działalności PMP (z wykorzystaniem materiałów audio-wizualnych), fakty i ciekawostki jak powstają maszyny papiernicze oraz zwiedzanie zakładu.
W dzień otwarty (29 sierpnia) firma nie pracuje, ale będzie możliwość poznania, jak wygląda proces wytwarzania maszyn papierniczych. Na niektórych stanowiskach będą przygotowane inscenizacje.
PMPoland S.A (wcześniej znana pod nazwami H.Füllner, Fampa i Beloit Poland), stanowi integralną cześć i jednocześnie centralę polsko-amerykańskiej PMP Group i jest globalnym dostawcą wysoce zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla branży papierniczej, z ponad 160-letnią tradycją. Maszyny papiernicze zaprojektowane i wytworzone w Jeleniej Górze pracują z powodzeniem na 6 kontynentach w 26 krajach w 110 papierniach.
Aby wziąć udział w dniu otwartym konieczna jest rejestracja, która będzie możliwa dla osób spoza firmy w dniach od 3 21 sierpnia poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej: http://www.pmpgroup.com/lang/pl/newsroom/otwarte-drzwi-pmpoland.html lub telefonicznie : +48 696 015 993 lub +48 600 241 366 (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).
 

Komentarze (5)

Tak, oczywiście już ruszają tłumy by zobaczyć kolejny styropianowy sukces!

Otwarte dzwi......
Dzwi od starej Fampy sa u mnie, nie pozwolilem ich zniszczyc.
A dzwi od PMPoland to inna bajka.

A może by tak styropianowcy objaśnili czyj ten zakład jest teraz i co ma np. z nim wspólnego Osiedle XX Lecia? Co be? czy za trudne?

A może byś, Robolu, przypomniał sobie, kto podejmował decyzje o prywatyzacji zakładów, i że wcale nie byli to styropianowcy lecz często sami dyrektorzy zakładów pracy, powoływani z klucza partyjnego za czasów komuny, i kto w Jeleniej Górze wydawał na to pozwolenie...

Oj Kika, Kika! A czyje to w końcu przemiany, jak nie wasze!