To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Plebiscyt na najlepszego sportowca czas zacząć!

 Plebiscyt na najlepszego sportowca czas zacząć!

Już po raz 36-ty kibice konkurencji indywidualnych i gier zespołowych z regionu jeleniogórskiego będą mogli wybrać dziesięciu najlepszych – najpopularniejszych sportowców i pięciu trenerów w 2010 roku. W organizacji redakcyjnego plebiscytu sportowego, potem finałowego balu, pomoże Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze. - Głosowanie w popularnej zabawie z zasadami jest obowiązkiem każdego kibica – tak rok temu zachęcał do typowania jeleniogórski fan piłki ręcznej.

Czekamy na kandydatury z klubów, sekcji i związków sportowych, od działaczy i kibiców. Prosimy o krótkie uzasadnienie, będziemy je sukcesywnie publikować. Są już pierwsze zgłoszenia sportowców (powyżej 15. roku życia) i trenerów z leśniańskiej Kwisy (kajakarstwo górskie) i z MKS-u Bobry Jelenia Góra (sekcja łucznicza).

Tradycyjnie będzie można głosować na plebiscytowych kuponach (z datą ważności). Pierwszy z nich już zamieszczamy, ostatni kupon, dziesiąty z kolei, wydrukujemy 25 stycznia 2011 roku. Swych ulubieńców warto również wyróżnić za pomocą SMS-ów, ale dopiero po wyłonieniu Złotej Dziesiątki sportowców i Złotej Piątki szkoleniowców z największą ilością punktów.

Rozstrzygnięcie redakcyjnej akcji, ogłoszenie wyników i uhonorowanie zwycięzców w kategorii sportowców i szkoleniowców zaplanowaliśmy w piątkowy wieczór, 28 stycznia 2011 roku, podczas Balu Mistrzów Sportu w restauracji mysłakowickiego hotelu „Chata za wsią”.

Są już pierwsi sponsorzy balu. Finansowe wsparcie zadeklarowali Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien z niemieckiego Zittau, biuro podróży Euro 90 Travel Marka Ciechanowskiego, Citroen Centrum Motoryzacyjne Grabarów, firmy: budowlana Józefa Kucharczyka ze Szklarskiej Poręby, Inter Ireneusza Nawrockiego i Sombin Stanisława Tyrały z Mysłakowic. Liczymy na kolejnych sponsorów z kasą.

Komentarze (1)

i znowu jakis pseudo-siatkarzyk czy inny nieznany osobnik bedzie wysylal na siebie setki maili...