To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Piłkarskie pożegnanie jesieni przy Złotniczej

Piłkarskie pożegnanie jesieni przy Złotniczej

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra po raz ostatni w tym roku zaprezentują się przed własną publicznością. Rywalem będą rezerwy Chrobrego Głogów.

Jeleniogórzanie będą chcieli podtrzymać znakomitą passę 9 meczów bez porażki (8 zwycięstw i 1 remis). Dzięki niej, Karkonosze zajmują obecnie wysokie, 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. Lider – Apis Jędrzychowice, ma 3 oczka więcej.

Czwartoligowy Chrobry gra w kratkę: w 13. spotkaniach odniósł 6 zwycięstw i tyle samo porażek, ma też na koncie 1 remis. Łącznie daje mu to 19 punktów i 7. miejsce w tabeli. Gdyby brać pod uwagę mecze u siebie: głogowianie byliby zdecydowanym liderem (komplet 6 zwycięstw), na wyjeździe za to jeszcze nie wygrali. Jeleniogórscy kibice oczywiście liczą na zwycięstwo Karkonoszy.
Mecz Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry Głogów odbędzie się w sobotę (11 listopada) o godz. 16. na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.
Będzie to przedostatnia kolejka rundy jesiennej IV ligi. W ostatniej dojdzie do derbów powiatu jeleniogórskiego: Karkonosze grają na wyjeździe z Olimpią Kowary (sobota, 18 listopada o godz. 13.).