To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Piechowice: Raczek i Kamiński odejdą

Krzysztof Raczek i Miłosz Kamiński nie będą pracować w Urzędzie Miasta Piechowice – poinformował nas burmistrz Witold Rudolf. Pierwszy jest jeszcze formalnie zastępcą burmistrza, a drugi sekretarzem miasta.


Obaj należeli do ekipy poprzedniej burmistrz Zofii Grabias-Baranowskiej, którą w wyborach pokonał Witold Rudolf.

- Pan zastępca wrócił z chorobowego i pożegnaliśmy się. Jego funkcji nie będzie. Pan Raczek jest na wypowiedzeniu. Jest na urlopie – mówi burmistrz. - Z panem sekretarzem zawarliśmy ugodę. Jest na wypowiedzeniu bez świadczenia pracy. Z uwagi na krótki staż pracy jego wypowiedzenie potrwa 2 miesiące.

Na razie burmistrz Rudolf musi sobie radzić więc bez zastępcy i sekretarza. O innych zmianach personalnych nie mówi. Chce zmienić strukturę organizacyjną urzędu.
 


Komentarze (8)

Żeby tylko Rudek nie otoczył się chciwymi pomocnikami z kampani wyborczej.....

Właściwa decyzja. Kapitan ma prawo dobrać I i II oficera.

A w Szklarskiej Kapitan nie ma potrzeby zmienić (wymienić) I i II oficera??? :P

wielu pomocników Rudolfa z kampanii nie chciało nic za pomoc, ale niektórzy nie mogą tego zrozumieć, że można komuś pomóc bezinteresownie. Dobrze, że R pożegnał pupili ZGB: jednego przyciągnęła z Jeleniej, drugiemu stworzyła stanowisko zastępcy, którego NIGDY w historii miasta nie było.

:evil: no to jeszcze skarbnika bym pożegnał bo podobno Piechowice strasznie zadłużone

A może Arka Wichniaka zatrudnią w Piechowicach na etacie wiceburmistrza? Wichniak i jego żona płaczą, że Sokoliński ich oszukał i Wichniak na lodzie został. Siedzi teraz w domku i beczy.

A dlaczego miałby się czuć oszukanym p. Arek, przecież został prezesem spółki "SPORT"z o.o. !!!

Pewnie, że Arka Wichniaka (ksywa: beksa) oszukano. Jako burmistrz Szklarskiej Poręby miał kilkanaście tysięcy pensji i wiele przywilejów. A jako prezes spółki "Sport" dostanie grosze. Ale nie ma co Wichniaka żałować i nikt go nie żałuje. Płaczek, maruda, nudny gawędziarz, obgadywacz. Przystojnacha, też z niego żaden.