To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Opłatek u posłanki

Opłatek u posłanki

Posłanka regionu jeleniogórskiego Elżbieta Zakrzewska zorganizowała wigilię dla działaczy lewicy.

W siedzibie SLD zgromadzili się działacze lewicy, dyrektorzy jeleniogórskich szkół i inni. Co ciekawe, był także ksiądz Józef Stec. W swoim wystąpieniu przeprosił lewicę, że jej nie doceniał. Powiedział, że jest tu wielu wartościowych ludzi, którzy dbają o biednych, o tych, którzy mieszkają w trudnych warunkach. W tej chwili to widzi, podziękował za to.

Sama posłanka życzyła wszystkim wszelkiej pomyślności, zadowolenia z rodziny a przede wszystkim zdrowia.
Następnie wręczyła swoim społecznym asystentom podarunki od Mikołaja. W nich były kalendarze na 2011 rok, długopisy oraz coś słodkiego.

E. Zakrzewska jest w tej chwili jedyną posłanką z Kotliny Jeleniogórskiej. Poseł Marcin Zawiła zrzekł się mandatu, gdyż został prezydentem Jeleniej Góry. - Trochę żałuję, bo bardzo dobrze mi się współpracowało z Marcinem, wiele mi pomógł – powiedziała E. Zakrzewska.

W przyszłym roku wybory parlamentarne. Czy E. Zakrzewska wystartuje w nich? - Jeszcze nie wiem, ale chyba powinnam – powiedziała.

Jakie plany na 2011 rok? - Chciałabym pomóc szpitalowi wojewódzkiemu w Jeleniej Górze. W tym roku udało się pozyskać rezonans magnetyczny, potrzeba jeszcze trochę sprzętu na OIOM – mówi. - Druga rzecz to uruchomienie drogi S3 do Kamiennej Góry. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że weszła w plan pilnej realizacji. A trzecia sprawa to kwestia niepełnosprawnych – chciałabym, żeby powstawały warsztaty terapeutyczne, żeby ci ludzie mogli się spotykać.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki
Opłatek u posłanki

Komentarze (18)

Mamy pułkownika to możemy mieć i towarzysza.

Chyba nowy ZChN...

ciekawe, czy ksiądz Stec za "wartościowych" uznaje również członków ruchu NIE oraz działaczy Antyklerykalnej Partii "Racja", którzy są na zdjęciach a na co dzień zwalczają kościół katolicki wraz z księżmi, a takimi jak ksiądz Stec - najbardziej?
Jest jakaś granica szmacenia się, ale nie w Jeleniej, nie w Jeleniej :)

głównodowodząca sld towarzyszka Malczuk? Ona to dopiero się łamanie - hurtowo i wszytskim.

Ja pierdziu :0 To ma być lewica ?
Gnać to "czarne"tałatajstwo,a nie klęczeć :angry: Wybudujcie katabasom świątynię opatrzności sld-owskiej :evil:

Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
Polska będzie szambem, a Polak żebrakiem.

A od kiedy to komuchy dzielą się opłatkami?

szkoda na nich głosu, to żadna lewica, tylko jakaś eurochadecja:)

Pani poseł prezentuje się na stronie
www.elzbieta-zakrzewska.pl
Na blogu "Pierwsze podsumowanie" z 11.12.coś tam napisała o górniczym święcie, które wg pani poseł to "BARBURKA" /pisownia oryginalna/. Sądziłem, że palec pani poseł omsknął się z klawiatury podczas pisania tekstu. Przecież to się zdarza - ot normalka. Ale pod blogiem zatytułowanym "Chwała Wam - górnikom.........." z dnia 3.12. pani Zakrzewska znów pisze "Barburka".
Zatem w compie parlamentarzystki albo nie ma głoski "Ó", albo jest ona dyslektykiem. Ale to jest drobiazg, gdyż błąd ortograficzny nie rodzi skutków prawnych. Można zatem uśmiechnąć się z politowaniem i sprawę zignorować

Martwią natomiast pozorowane działania parlamentarzystki. Wg mnie takie pod publikę, zbędnie angażujące administrację państwową. Pani poseł złożyła w 2010 r. zapytanie nr 7001 czy Minister Skarbu zamierza udzielić pomocy Zakładom "Orzeł", w których ma mniejszościowe udziały. Z tekstu zapytania bije troska o załogę upadającej firmy i ogromny altruizm. Wszystko byłoby ok. gdyby posłanka sprawdziła czy faktycznie Skarb Państwa jest właścicielem "Orła". Niestety nie jest. O czym Zakrzewska została powiadomiona. Tekst odpowiedzi min.Grada
w necie na < orka.2.sejm.gov.pl/1Z6.nsf/main/28C9DD29Nie mam szacunku dla takiej parlamentarzystki. ZAWIŁA NIE ODCHODŹ!!!

żałosny człowiek z Ciebie. Wręcz obrzydliwy.

Jak spojrzę w lustro to aż mnie odrzuca.
Ale od parlamentarzystki, która zarabia ponad 100.000 zł rocznie mam prawo oczekiwać pewnej dbałości i staranności.

To o czym piszesz to drobiazg, w porównaniu do tego, o czym nie wiesz Dolnoślązaku! Ale ... liczymy na Twoją dociekliwość. Pozdrawiamy.

Już niedługo w pochodzie 1-majowym zobaczymy x.Steca razem z Pawłowskim z NIE. Ciekawe czy Pawłowski pójdzie na pochód w Boże Ciało? Jak kumple to kumple!

Jak dożyję. Bodygard budzi szacunek i respekt.

Wstyd mi, że na tą Panią oddałem swój głos.

Właściwe określenie to "realni socjaliści". U nas przyjęło się "komuchy".
I niech tak zostanie. Wśród nich są ateiści, agnostycy i teiści. Dzielenie się opłatkiem to piękna tradycja. Wśród Polaków - bez względu na wyznanie - ma znaczenie szczególne. W tym świątecznym czasie należy oddzielić pewne symboliczne wartościowe gesty od codziennej pracy parlamentarzystki.

Pani posłanka kolejny raz daje popis ignorancji i niewiedzy.Droga S3 z Lubawki przez Kamienną Górę do Legnicy została odłożona ad calendas graecas i nie będzie o co "dbać" w 2011 roku.

Jestem zadowolona z działalności Pani Elżbiety Zakrzewskiej nie tylko jako posłanki, ale również z jej wcześniejszych funkcji oraz działalności. Zawsze dbała o nasz region. Odnosząc się do komentarzy poniżej: to najlepiej krytykować, a samemu nic nie robić.