To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nowe auto dla prezydenta Jerzego Łużniaka. Aktualizacja

Nowe auto dla prezydenta Jerzego Łużniaka. Aktualizacja

Prima aprilis, czyli 1 kwietnia, dzień, kiedy sobie możemy pozwolić na dowcipy, W tym roku ciężar pracy wzięły na siebie służby z jeleniogórskiego ratusza. Gratulujemy pomysłu i filmiku, który chyba wywołał uśmiech na wielu twarzach.

 

See video

Komentarze (29)

Decyzje Franciszka,wywoluja pusty smiech u flaszki Głodzia,ktory inkasuje 25 tys.emerytury generalskiej.Ten "wojskowy",zna wojne jedynie z kolaboracji z okupantem.
Debil powinien zdegradowac alkoholika do stopnia szeregowca,Kat.D.

Wpadnij. Nie, nie na leczenie. Podłączę ci pompę próźniową do łba żeby wyssać szlam który tam został....

Ja z kolei, pośmiertnie bo pośmiertnie zdegradowałbym twego idola Jaruzela i jego kumpla Kiszczaka[do stopnia podszeregowca Kat.D]

Lepszy Prima Aprilis zgotował nam dzisiaj minister Dworczyk, tylko czy wypada robić sobie żarty z epidemii, dzięki której (i nieudolności rządu) tysiące ludzi umiera?

Rano rejestracja na szczepienia, teraz przekładanie terminów. "Usterka w systemie"
To nie usterka systemu. To de@bill narodowy socjalista pisbolszewik Dworczyk.
Pa#jac wierzący w trotyl i wybuchowe parówki które unicestwiły kaczkę i 95 innych nad Smoleńskiem.
Co ten ****** jeszcze wymyśli?

Kulawy hitler Kaczyński zabił dzisiaj 620 Polaków.
A Dworczyk bawi się.

Hasło Beaty Szydło „Wystarczy nie kraść”, powtarzane przez polityków „dobrej zmiany” w różnorodnych konfiguracjach, Obajtek skutecznie zamienił w parodię: „Po co kraść? Wystarczy być w PiS”. To, że prawicowy publicysta zwykle sprzyjający władzy na Twitterze wkurza się, że spłaca kredyt mieszkaniowy, a Obajtek „po taniości” kupił apartament w Warszawie od dewelopera, u którego boku Orlen natychmiast pojawił się jako sponsor szkółki piłkarskiej i czwartoligowej drużyny, pokazuje, że Obajtkiem można wkurzyć i swoich.

Gdyby ktoś nie wiedział, to informuję, że Dwordzyk to ten sam facet który gromadził materialy wybuchowe w piwnicy bloku w którym mieszkał narażając w ten sposób dziesiątki swoich sąsiadów na utratę życia i mienia. Jakim więc prawem ten człowiek zajmuje tak wysokie stanowisko w administracji państwowej wie tylko Morawiecki który go wypromował.

Patologiczna władza Złajdaczonej Prawicy! Wyjątkowe plugastwo i złodziejstwo dorwało się do naszego państwa!

Morawiecki, zamiast ukłonić się, podziękować spokojnie za współpracę i udać w ulubioną krainę ułudy, wsiadł do samolotu i poleciał do Budapesztu, by klecić frakcję w Parlamencie Europejskim w oparciu o miłośników faszysty Mussoliniego i mordercy Putina. Ale w przypadku premiera trudno się jakiejkolwiek honorowej reakcji spodziewać.

Jeżeli minister rządu Rzeczpospolitej kłamie, to jest tylko jedna droga do tego, żeby sobie z tym poradzić: dymisja - mówił lider Polski 2050 Szymon Hołownia. Podobne wezwanie skierowali politycy Lewicy. - Wielkie otwarcie szczepionkowe stało się dzisiaj ponurym, marnym żartem primaaprilisowym - stwierdził poseł Marcin Kulasek.

Ci z 40 latków którzy zarejestrowali się na dzisiaj i na jutro będą szczepieni !!
Wiadomo kto to jest-rodziny pisowskie !
Kto w nocy mógł wiedzieć ,że rejestrują rocznik 40 -50.
Obserwujcie punkty szczepień!
de@bill Dworczyk się wyspowiada, da na tacę Rydzykowi 10 milionów i pójdzie do nieba. Póki co do dymisji!!!!!!

Już dobrze, psycholu...

No to dawać nazwiska pi SS ich co „wymodlili” ten „błąd systemu” !

God save the Dworczyk!
Ale przedtem copy&past.

Choć to PRIMAAPRILIS to coś w tym jest. Do tego narcyza i megalomana pasują te bryki. Temu panu, który jest krótszy od fujarki pięciolatka wydaje się, że jest wielki. Od dawna zamienił miejscami pewne ważne części ciała To typowy Dyzma. Żarty na bok on tak by chciał. Tylko pozwólcie mu porządzić dłużej to sami się przekonacie.

Mam nadzieję, że ten słaby prezydent odejdzie za trzy lata w niesławie. On i jego dwór naprawdę nie mają czym zajmować się w tym tzw. Urzędzie miasta?!

Za 3 lata nie pozostanie kamień na kamieniu po Złajdaczonej Prawicy w Jeleniej Górze.

Jedną z osób domagających się dymisji Michała Dworczyka jest Szymon Hołownia. Lider Polski 2050 na dzisiejszym briefingu zaznaczył, że jeszcze rano minister Dworczyk informował, że z powodu wolnego tempa szczepienia seniorów postanowiono uwolnić terminy szczepień dla osób w wieku 40-60 lat, a "już dwie godziny później mówił, że to jednak usterka i błąd w systemie, co może się przecież przytrafić przy takim obłożeniu". Więc albo o godz. 8 albo o godz. 10 kłamał - dodał lider Polski 2050.

Nie ma dla tego żadnego usprawiedliwienia. Jeżeli minister rządu Rzeczpospolitej kłamie, to jest tylko jedna droga do tego, żeby sobie z tym poradzić: dymisja - oświadczył Hołownia

Według niego, Dworczyk powinien ogłosić swą dymisję jeszcze dziś. Za takie rzeczy, które dzisiaj stały się w Polsce, w innych krajach "leci" czasami nie tylko minister, ale wręcz cały rząd (...). Ile jeszcze będziemy znosić rządy tych gamoni, którzy nie potrafią przeprowadzić kluczowego dla życia i zdrowia Polaków procesu? - mówił Hołownia.

No wu czerwone ciule leją sok z buraka. Oby ten cały układ od Warszawy po góry runął i te wszystkie indywidua, popłuczyny tuskowszczyzny raz i na zawsze szlag trafił.Jak portal Nj24 znosi funkcję wycisklarki soku z tego czerwonego warzywa.

Prima aprilis, a wy wszyscy komentujący łykacie to jak pelikany.

Oni to lubią, muszą sobie zrobić dobrze i po sobie pojeździć. Pis bolszewik czekista to już klasyka, po_trzask próbuje coś tam tworzyć ale różnie mu to wychodzi ale najlepszy jest ten czub co się za lekarza podaje. Same orginały :)))))))))

Dwukrotnie certyfikowany patologiczny oszust i klamca krzyworyjec Moravitzky to analia i zdrajca.

W Polsce ludzie masowo umierają, a ten umawia się na proputinowski sojusz i rozbijanie Unii Europejskiej.

To jest dla pisowskich kanalii ze Złajdaczonej Patologii najważniejsze.

Ja to trochę czytam tak: zrobiliśmy lukę, swoi skorzystali - przy okazji załapało się trochę szarych obywateli - zamykamy okienko - reszta won. Jak z lasami państwowymi. Jak z zarzutami prokuratorskimi. Jak z roszadami administracyjnymi w sądach. Jak generalnie wszędzie - po cwaniaku, dla swoich - a dla reszty: bez wyjątków. Dla niepoznaki że tylko dla swoich - dorzuci się paru szaraków - i będzie git.

Złajdaczona Prawica małego kulawego hitlera kałczynskiego wyru^^^ła gorszy sort.

Państwo - od początku zostało zbudowane WADLIWIE. Konstytucja jest w miarę dobra - ale tylko w miarę. Nikt jej jednak nie traktował poważnie - bo nie musiał. Powołano ORGAN - ponad konstytucyjny - z zadaniem takiej wykładni przepisów konstytucyjnych - jakiej oczekują mocodawcy. Ten organ to TK - a główny mocodawca to kościół. W maju 1997 roku - ten TK orzekł niezgodność ustawy łagodzącej zakazy aborcyjne - za sprzeczne z konstytucją. SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ - która nie istniała!!!! bo obecna weszła w życie w październiku 1997 roku a poprzednia została unieważniona w 1992 roku - z wyjątkiem kilku przepisów nie mających żadnego związku z aborcją. I NIKT - NIKT nie protestował. Żaden autorytet prawniczy, żadna opcja polityczna - i ten stan trwa do dnia dzisiejszego. Jedynie URBAN w swoim NIE - obśmiał podstawę sprzeczności - "bo Polska jest państwem prawa". ZOLL - nadal jest autorytetem prawniczym. W sprawach, gdzie stroną w jakimkolwiek stopniu był kościół - TK zawsze orzekał zgodnie z jego oczekiwaniami - bez zawracania sobie głowy tym, co stanowi konstytucja i jakie wymogi stawiają
trybunałowi zasady wykładni prawa

Kaczyński. Przeczytał Słownik Wyrazów Obcych, zaczął używać mało znanych słów i znaczna ilość głupców uznała go za niezwykle inteligentnego i przewidującego przyszłość wizjonera. Tymczasem to zwyczajny, typowy cwany ch@m postStalinowski, bezwzględny dla obcych, bezwzględny dla swoich, poza najbliższymi "towarzyszami".

Znowu z tego portalu cieknie strumieniami sok z buraka, którym raczy nas przede wszystkim PiS.bolszewik.Czekista. Co to za indywiduum , tolerowane przez nj24. To lokalna tuba szefa z Warszawy sponsorowanego przez takiego długiego mecenasa. Cały ten portal to ściek POKO, do czego przyzwyczaił nas jeden *****, któremu już dwa razy trzasła rura. Dobrze, że ścieki nie płyną pod prąd.Tego ciula Czekistę i tak w końcu namierzymy tak jak jego mocodawców.

Jestem strasznym d e b i l e m i mam małego fiutka. Ale jestem na etacie w jelonce i nikt mnie nie ruszy.

Do 00.41. O tym wszyscy wiedzieli i nie ma czym się chwalić. Nie zdziwiłabym się gdyby to indywiduum było zwykłą babą z czerwonym piorunem na pysku,( tak jak Lempartowa) , starszy debil ni chłop ni baba z małym fiutkiem lub dużą łechtaczką. Takie coś musi być na etacie tylko nie jelonki ale soku z buraka i nikt tego nie ruszy, bo nie rusza się gówna , które brudzi i śmierdzi.