To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nocne spacery po zamku pełnym duchów

Ma być strach i przerażenie, a także nocny pokaz walk rycerskich i degustacje miodów pitnych. Właśnie takie atrakcje na 12 listopada szykuje Zamek Czocha.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu lwóweckiego. Szykujemy bardzo dużo atrakcji dla zwiedzających i gwarantujemy, że emocji nie zabraknie – mówi Katarzyna Nowak, dyrektor Zamku Czocha.

12 listopada będzie można w bardzo nietypowy sposób zwiedzić Zamek Czocha. Nietypowy dlatego, że zamczysko będzie można odwiedzić...nocą. Organizatorzy nocnego zwiedzania zapraszają już o godzinie 21 do Zamku Czocha. W programie znajdziemy między innymi: zwiedzanie sali tortur, emocjonujące pokazy walk rycerskich, spotkania z duchami i wiele innych niespodzianek, które szykują organizatorzy.

Jak dowiedzieliśmy się od dyrekcji zamku, w czasie nocnego zwiedzania ma być strasznie i przerażająco. Wszystkiemu będą towarzyszyły pochodnie i lampiony, które mają być jedynym źródłem światła. Dodatkowo będzie można spróbować najróżniejszych miodów pitnych, które będą serwowane uczestnikom nocnego zwiedzania.

Każdy, kto będzie chciał odwiedzić Zamek Czocha nocą 12 listopada musi wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Można to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu: 75 721 11 85.
 

Komentarze (5)

A mieszkańcy Jeleniej Góry też mogą czuć się zaproszeni? Czy raczej nie... ;/

Sam zamek ok.w nocy jak najbardziej ale ta
sala tortur to totalna porażka,bubel nie warty zwiedzania i tej kasy.Ale to tylko moje zdanie...

Za tąkasę jaką zdzierają z turystów powinny być wrażenia a jest wielka kicha.