To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nasi rajdowcy znowu zwyciężają

Fot. Mariusz Szczepaniak

Załoga Rafał Zabuski i pilot Krzysztof Mazur wraca na pierwsze miejsce: w niedzielę zwyciężyła w Konkursowej Jeździe Samochodowej w Zgorzelcu.

Zgorzeleckie zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem i lista zgłoszeń zapełniła się już na dwa dni przed rajdem. Ostatecznie na starcie stanęły 32 załogi w tym 8 w klasie 3. Rajd tradycyjnie składał się z dwóch sekcji, asfaltowej oraz uwielbianej przez wszystkich szutrowej, które przedzielone były strefą serwisową. Atrakcją po raz kolejny był odcinek rozgrywany w centrum Zgorzelca na ulicy Warszawskiej. Nasza załoga Zabuski i Mazur jak zawsze jechała z nastawieniem na walkę o zwycięstwo. Od pierwszego odcinka konsekwentnie jechali swoim tempem i zwiększali przewagę nad konkurentami. Ostatecznie na mecie zameldowali się na pierwszym miejscu w swojej klasie z ponad minutową przewagą nad drugą załogą.

 

– Ogromnie cieszymy się ze zwycięstwa. Rano nie wyglądało to zbyt ciekawie, ponieważ obaj wybieraliśmy się na rajd z grypą – przyznał Rafał Zabuski. – Na szczęście, kiedy zaczęliśmy się ścigać, adrenalina pomogła nam przetrwać rajd. – Do końca sezonu pozostał jeszcze jeden rajd, który postaramy się wygrać. Jeżeli nam się uda to będziemy wicemistrzami Dolnego Śląska – przyznał pilot Krzysztof Mazur. Tytuł mistrza Jeleniej Góry w KJS nasza grupa ma już zapewniony. Partnerami zespołu są: Karczma Skalna z Miłkowa, Lakiernia Ryszarda Jaworskiego z Kowar oraz Nowiny Jeleniogórskie.

1
2
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
Fot. Asia Zabuska
fot. Mariusz Szczepaniak.jpg
fot. Mariusz Szczepaniak2.jpg
fot. Mariusz Szczepaniak3.jpg
fot. Mariusz Szczepaniak4.jpg
fot. Mariusz Szczepaniak5.jpg
fot. Mariusz Szczepaniak6.jpg
fot. Mariusz Szczepaniak7.jpg

Komentarze (5)

GRATULACJE !!! Jesteście Najlepsi :)

Brawo- mój kolego z pracy