To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Na Śnieżkę samotnie nie powędrujesz

FOT. KPN

-Szturm na Śnieżkę - tak Karkonoski Park Narodowy opisuje zdjęcie z dzisiejszej (21.02) wycieczki. Na najwyższy szczyt Karkonoszy wybrało się setki turystów. Warunki są dobre, ale szlaki w wyższych partiach gór są oblodzone. Trzeba uważać.

Z prognozy pogody, którą podaje Karkonoska Grupa GOPR wynika, że w szczytowych partiach gór temperatura wynosi od -2°C do 5°C. Wiatr zachodni, od 4 do 8 m/s. Zachmurzenie małe, widzialność bardzo dobra, zapowiadany brak opadów. Pokrywa śniegu na szczycie Śnieżki ok. 136 cm, przewiany, zmrożony, miejscami lód.

- Na szlakach śnieg zmrożony, przewiany, lód, miejscami ponawiewane zaspy. Należy zachować ostrożność - apelują goprowcy.

W Karpaczu i Szklarskiej Porębie jest tłoczno na popularnych szlakach oraz na ulicach kurortów. Do wyciągów są długie kolejki. Tłumy są nie tylko w weekendy, ale także w dni powszednie. Wyprawom w góry sprzyja pogoda. W najbliższych dniach ma być ładnie, podobnie, jak dzisiaj.

Na Śnieżkę samotnie nie powędrujesz
Na Śnieżkę samotnie nie powędrujesz
Na Śnieżkę samotnie nie powędrujesz

Komentarze (15)

A czy przewielebny arcybiszkopt Jędraszewski, bliski kumpel gwałciciela arcybiszkopta Julka Paetz, wspomniał o wspólbracie nomen omen pedofilu gwałcicielu dzieci ksièdzu Dymerze ze Szczecina?
Wszak przez wiele lat cieszył się wsparciem biskupiej góry , podczas gdy jego ofiary do dziś borykają się z traumą.
Chyba, że znowu walniecie cytacik, "kto jest bez grzechu..."

Jak rozpoznać debila? Wystarczy pozwolić mu się wypowiedzieć...

No, tobie pozwolono.

Pisanie na okrągło takich tekstów to nie żadna choroba tylko płatna praca. Chory człowiek by się zmęczył i przestał. Musi mieć też jakiś dochód - nie dałby rady pisać 24h/7dni i nic z tego nie mieć.

Poczekamy nie spieszno, przyjdzie czas na obalanie świętego ochroniarza JP 2.i handlarza jego członkami Dziwisza. Syfilis to pryszcz przy tym co w KRK.

Oto przykład zaślepienia w nienawiści - tekst o Śnieżce, komentarze zarzygane nienawistnym jadem obłąkanych kodziarzy. Że też ziemia nosi takie kreatury.

Prawda was wyzwoli. JP2

"Zaślepienie w nienawiści"? Patrzyłeś w lustro, dzbanie?

ty wszystkie lustra w domu pobiłeś żeby nie patrzeć na facjatę zwiedłego ku tasa...

Pozwólcie bezmózgim przychodzić do mnie albowiem ich jest królestwo niebieskie

czy jakoś tak.

Trzy worki i trumienka czekają na idiotów. Krótki wypad w góry dłuższy pobyt pod respiro i do ziemi.

Postawić tam kasę biletową. 20 zł za wejście na Śnieżkę. Płatne tylko kartą.

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : panieonline.pl/monia89

Monia, lat 89 szuka właściciela miejsca na cmentarzu w celu dzielenia się radością życia...

Może Ziobro?

Tytuł taki, że wyglądało na to, że KPN chce coś wykombinować, aby wejścia na Śnieżkę odbywały się tylko z przewodnikiem. Kto wie może tak zrobią wszak pis_dzielnie nad wszystkim pracuje.