To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Mega dealer w sidłach policji

Mega dealer w sidłach policji

Za handel narkotykami na dużą skalę odpowie 26-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, którego zatrzymała policja. W domu miał prawie 7,5 tysiąca działek amfetaminy. Łączna wartość narkotyków, które posiadał, to 76 tysiecy złotych.

26-latek miał wszystko w zależności od potrzeb: marihuanę – 170 działek, haszysz – 25 działek, tabletki ekstazy – 30 sztuk. Jego „towarem firmowym” była amfetamina. Młody mężczyzna miał prawie 7,5 tys. działek.

- W domu znaleziono dwie wagi przystosowane do ważenia narkotyków – mówi nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Policjanci ustalili, że 26-latek sprzedawał je na szeroką skalę.
Dealer trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

To nie jedyne „narkotykowe żniwo” jeleniogórskiej policji w ostatnich dniach. W minionym tygodniu w ręce policji wpadł 27-latek, który miał kilka porcji amfetaminy i marihuany. Z kolei w sobotę zatrzymano 22-latka. Ten przy sobie miał kilkanaście porcji marihuany. Jednemu i drugiemu grozi do 3 lat więzienia.

Poniżej prezentujemy krótki film z zatrzymania, udostępniony przez KMP Jelenia Góra.

 

Komentarze (2)

No, proszę. Aż się łza w oku kręci

tylko z tym "mega" to chyba kogoś poniosło???
a może "multi"? albo "maxi" hę? :) - jak szalec to szalec