To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Macierewicz dzisiaj w Jeleniej Górze

Macierewicz dzisiaj w Jeleniej Górze

Szef parlamentarnego zespołu ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej przyjedzie do Jeleniej Góry na zaproszenie posłanki Marzeny Machałek.

Antoni Macierewicz spotka się z mieszkańcami w poniedziałek 20 czerwca o godzinie 16.30 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ulicy Bankowej.

- Goście i mieszkańcy rozmawiać będą o kondycji naszego państwa, o wolności słowa, o przyszłości Polski i Polaków – poinformował Oliwer Kubicki, asystent posłanki Marzeny Machałek.

Zdjęcie: www.antonimacierewicz.pl

Komentarze (25)

Macierewicz, będzie wyjaśniał naszą jeleniogórską katastrofę lotniczą?

żeby tylko nie zabrakło miejsc dla fanów dla tego światowej sławy eksperta.
moze lepiej wynająć hale katechetyczną przy kościele.

postać kontrowersyjna, ale myślę, że warto przyjść

Bardzo cieszę się ,że zawita do Jeleniej Góry człowiek ,który chciał obalić wszystkich tajnych agentów radzieckich (zdrajców ) zasiadających w polskim sejmie. Szkoda ,że niejaki TW "Bolek" mu na to nie pozwolił.

W końcu polityk dużego formatu, chętnie posłu**** co ma do powiedzenia. A swoją drogą gdzie ci z Platformy. Nie tak dawno Pis organizował spotkanie z posłami i senatorami z cyklu "Rozmowy o Polsce". Czy posłowie platformy nie mają nic do powiedzenia jeleniogórzanom?

Czy będzie o coś żebrał w Jeleniej Górze ? A swoją drogą, to z wyglądu coraz bardziej upodabnia się do F. Dzierżyńskiego.

To prawy człowiek,chce popędzic obecnych i poprzednich kombinatorów.Społeczeństwo jest okłamywane przez PO-paprańców.Trzeba i należy to towarzystwo rozgonic,im szybciej tym lepiej.

Oglądaliście Neonówkę na ostatnim opolu ? cyt. "Jak to mówi Antonio - jestem w posiadaniu tajnej informacji" :woohoo: Albo jak małysz się wywrócił przy lądowaniu Antonio na to.... on nie powinien w tych warunkach lądować :D

Niech uważa, trzeba sprawdzić swiatła p-mgłowe, Tusk tylko czeka na rogatkach z maszyną do wytwarzania mgły.

chętnie go posłu****

chętnie go posłu****

Gatunek polityka o ponadprzeciętnych cechach nie zdiagnozowanych przez medyków.

Zajedzie do Jeleniej po wizycie w Bolesławcu? To mogą go nie wypuścić.

BEZPŁATNY KABARET !!!!

mało u nas kabaretów? nie dość, że PiSłanka z Kamiennej Góry niestety upodobała sobie Jelenią Górę to jeszcze zaprasza na gościnne występy cyrk ze stolicy. może jeszcze prezio Yaro co ma kota nas nawiedzi swoją obecnością. czy ci "lepsi Polacy" chcą sobie zrobić z naszego miasta bazę wypadową na inne tereny odzyskane? w końcu Karpacz i Szklasrka Poręba są blisko a zjazdy gdzieś trzeba robić.

Przyjedzie facet do JG spotkać się z mieszkańcami. Kto chce może pójść, kto nie chce może czerpać informacje z Nowin Jeleniogórskich, TVNu, czy innego medium. Wolna wola więc po co to postkomusze ujadanie na forum?

Chyba pomylił miejscowości. Do Płocka trzeba mu było jechać - tam przecież był wypadek lotniczy.

Byłem na tym spotkaniu i jestem pod wrażeniem. Charyzmatyczny to człowiek z ogromną wiedzą. W swoich wypowiedziach podaje suche fakty, które każdy oponent może sprawdzić bez trudu w internecie. Podaje konkretne źródła na których opierał się przy badaniu katastrofy smoleńskiej. Źródła te każdy zainteresowany może sprawdzić nie są to tajne dokumenty dlatego nie rozumiem skąd ten sarkazm u nie których. Stać was tylko na parę kabaretowych docinków. Zaskoczcie jakimiś własnymi wnioskami, przedstawcie swoje za i przeciw. Jeżeli wasza wiedza ogranicza się do jednego dziennika w tygodniu to gratuluje tego stanu pojęcia rzeczywistości.

A tak po za tym to gdzie spotkania w Jeleniej Górze z posłami PO? Robicie im tu na forum dobrą robotę a oni mają Was w d....

Tak za rządów PiSu to na pewno wolność słowa będzie przestrzegana jeżeli oskarżali nawet niemieckie brukowce za satyryczne docinki to ciekawe co by robili z obywatelami polskimi a i pieniądze się znajdą z kolejnych zadłużających Polskę pożyczek na rozwój przedsiębiorczości.

Paweł napisz oś na temat bijatyki "mocherowych " z partią Palikota.
20,01 wywiad z MonikąOlejnik i Palikot.

Piękny to widok. Na sali głównie "młodzież" w wieku 60 - 70 lat. Tak trzymać. Młodzież przyszłością narodu!

Spotkanie z panem ministrem Maciarewiczem ****sko zakłócali jacyś POdchmieleni osobnicy, POdobno z RPP. Jaki POlityk, tacy POpierający.... Zostali jednak zignorowani przez zebranych i wyszli. To już ostatnie POdrygi tuskokomuny, wracamy do normalności!

oj, nie ładnie wycinać komentarze. był i juz go nie ma! oj, nie ładnie