To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Lotnik – Woskar w sparingu 3:2

Lotnik – Woskar w sparingu 3:2

Piłkarze z rożnych lig i klas regionalnych w okręgu jeleniogórskim przygotowują się do rundy wiosennej. Trenują i rozgrywają pierwsze mecze kontrolne. Formę w siedmiu sparingach sprawdzą zimą futboliści Lotnika Jeżów Sudecki (IV liga) i Woskaru Szklarska Poręba – Wojcieszyce (klasa okręgowa). 

Sobotnia, 25 stycznia, konfrontacja obu drużyn na bocznym boisku przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze zakończyła się zwycięstwem zespołu trenera Artura Milewskiego 3:2 (2:2). Dwa gole zdobył Damian Górgul, jednego Szymon Szeliga, dla pokonanych Jarosław Wichowski i Szymon Kozołubski.

W obu składach znaleźli się młodzi, wyróżniający się zawodnicy, m. in. 16-letni bramkarz Tomasz Banaszkiewicz. Szkoleniowiec Woskaru Łukasz Kowalski był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. W pomeczowym komentarzu powiedział: - Było nieźle, mogło być troszkę lepiej, ale nie narzekam. Chłopcy pobiegali, zrobili dobrą jednostkę treningową.

O przygotowaniach piłkarzy z IV ligi i z jeleniogórskiej okręgówki do rundy rewanżowej sezonu 2019/2020 napiszemy szerzej w najbliższym numerze Nowin Jeleniogórskich z 28 stycznia 2020 roku. 

Lotnik-Woskar (1).JPG
Lotnik-Woskar (2).JPG
Lotnik-Woskar (3).JPG
Lotnik-Woskar (4).JPG
Lotnik-Woskar (5).JPG
Lotnik-Woskar (7).JPG
Lotnik-Woskar (8).JPG
Lotnik-Woskar (9).JPG
Lotnik-Woskar (10).JPG
Lotnik-Woskar (11).JPG
Lotnik-Woskar (12).JPG
Lotnik-Woskar (13).JPG
Lotnik-Woskar (14).JPG
Lotnik-Woskar (15).JPG
Lotnik-Woskar (16).JPG
Lotnik-Woskar (17).JPG
Lotnik-Woskar (18).JPG
Lotnik-Woskar (19).JPG
Lotnik-Woskar (20).JPG
Lotnik-Woskar (21).JPG

Komentarze (1)

Mała korekta 2 gole dla Lotnika Górgul i jeden Łozowski :)