To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Lang Team odpowiada: to miasto miało posprzątać

Lang Team odpowiada: to miasto miało posprzątać

Tak odpowiada Lech Piasecki z Lang Team na pytania o bałagan po kryterium kolarskim. - A płotki są metalowe i trudno je demontować bez hałasu – napisał.

Zapytaliśmy w środę, dlaczego do tej pory na Wzgórzu Partyzantów wisi taśma znakująca trasę. Zapytaliśmy też, dlaczego barierki z placu Ratuszowego ściągano w środku nocy, hałasując i budząc mieszkańców.

- Jeśli jest pan z Jeleniej Góry to powinien Pan posiadać info, że impreza była współorganizowana z Urzędem Miasta Jelenia Góra i Mają Włoszczowską – odpisał Lech Piasecki.

- Na drugi dzień była następna impreza w innym miejscu tak więc płotki były potrzebne do zabezpieczenia trasy przy Paulinum – pisze dalej. - Niestety są metalowe i trudno je demontować bez hałasu.

W kwestii sprzątania odesłał nas do Moniki Trojan z Wydziału Edukacji UM Jelenia Góra. Ta powiedziała, że – co prawda za sprzątanie oznakowania odpowiadał Lang Team – ale Lech Piasecki zadzwonił do niej z prośbą o sprzątnięcie, gdyż jego ekipa była już bardzo zmęczona. - Zgodziliśmy się i zleciliśmy to Spółdzielni Socjalnej Patron. Z tego co wiem, wszystko było już w poniedziałek posprzątane – powiedziała.

- Zdjęcia nasz reporter zrobił w środę rano – nie dajemy za wygraną.

- W takim razie jeszcze raz zwrócę się do spółdzielni o zdjęcie tych taśm – powiedziała.

Przeczytaj także: Bałagan po kryterium kolarskim

 

Komentarze (5)

Biedna Maja. Musi się teraz wstydzić za pana Czesia.

a nie mówiłem, że miasto miało posprzątać. Hubert, dlaczego wszystko musi być tak żenujące?

...zadzwonił... z prośbą o sprzątnięcie, gdyż jego ekipa była już bardzo zmęczona... jak to rozumieć?? Ktoś bierze za to górę kasy i co?? Czy na TdP też sprząta miasto w którym jest meta etapu?? Raczej nie.. a czy Wy drodzy czytelnicy też prosicie innych o pomoc gdyż jesteście już zmęczeni pracą jaką zlecił wam pracodawca/zleceniodawca??
Noc dla nich i owszem była długa... ale czy to jedyny powód...??

Dobra, impreza skończyła się o 21:00. Przez 3 godziny pracownicy opierd****li się na rynku, o 1:30 wzięli się za barierki, więc gdzie tu jakaś polityka? zero wyobraźni i myślenia.

vidalista 40 side effects tadalafil daily use cirla