To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kto dyrektorem III LO?

 

Miasto ogłosiło konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze.

 

Chodzi w praktyce o III LO w Jeleniej Górze, które formalnie nosi nazwę ZSOiT. Podobnie, jak w innych tego typu przypadkach do wymogów należy m.in. odpowiedni staż pracy i wykształcenie. W konkursie mogą wystąpić także kandydaci niebędący nauczycielami, a nawet niekoniecznie obywatele polscy, co od pewnego czasu jest formalną nowinką w konkursach.

 

Kandydaci mogą składać oferty do 11 marca br., a szczegóły konkursu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta. Zwycięzca obejmie kierowanie placówką wraz z nowym rokiem szkolnym.

 

To kolejny z serii konkursów na dyrektorskie stanowiska w oświacie. Wcześniej ogłoszono konkursy na dyrektorów kilku miejskich przedszkoli, Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz MOS-u. W tym przypadku kandydaci muszą składać wnioski do 6 marca.

Komentarze (7)

A kiedy będą konkursy na szefów MPGK, MZDiM, MZK czy Straży Miejskiej - są to przecież też spółki zależne miasta. - A warto by było te instytucje przewietrzyć, oj warto...

link: http://www.tvn24.pl/seremet-mandat-za-nieujawnianie-kierowcy-niekonstytu...

No to będziemy skarżyć miasto o zwrot mandatów!!!

macie jakies typy?

MAM!!!!!!! tow. sarzyński młody, pełen energi radny jel dziury. facet z poza ukłdów,kompetentny,bezpartyjny itd.itd

Oddamy Wam naszą dyrekcję z radością ;)

a kto zostanie dyrektorem Szkoly Podstawowej nr8 w Jeleniej Gorze?
ktos kiedys pisal, ze pani dyrektor tam urzedujaca ma na karku wyrok sadu w sprawie karnej za pijanstwo za kierownica. Co tam dalej sie dzieje, ktos ma jakies wiadomosci o sp8? pije dalej czy pracuje?

Mówią, ze Urszula Filipczuk dyrektorka PUP-u chce wystartować w konkursie na dyrektora szkoły. Jako dyrektor PUP-u niezbyt się sprawdza, to może w szkole sobie poradzi.