To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kto będzie rządził "mieszkaniówką"?

Dzisiaj poznamy nazwisko dyrektora nowego zakładu, który powstanie z połączenia istniejących Zakładów Gospodarki Lokalowej.

- Do udziału w konkursie zgłosiło się 7 kandydatów, zakwalifikowano sześcioro, bowiem kandydatura jednej z osób nie spełniała wymogów formalnych – informuje Cezary Wiklik, rzecznik prasowy prezydenta.

Nowy dyrektor będzie miał niełatwe zadanie, bowiem z jednej strony musi prowadzić niezbędną restrukturyzację firmy, z drugiej – zadbać o jej rentowność.

- Będzie musiał także wdrażać mechanizmy gwarantujące jej konkurencyjność na wolnym rynku jeśli chodzi o zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi – mówi C. Wiklik.

Nazwisko zwycięzcy konkursu poznamy dzisiaj, propozycję tę będzie musiał jeszcze zatwierdzić prezydent Marcin Zawiła. ZGL-e mają działać pod jednym szyldem od jutra.

Komentarze (9)

Od dawna wiadomo kto,pod kogo sie konkurs robi, kto pcha na ten stołek hahhahaha wszyscy głupa palą że nie wiedzą żałosne.

No właśnie, kogo tam się pcha? Pani Czernow na Wiejską na Jej miejsce p. Lenard to dla kogo ten stołeczek?

Tak konkurs dla wszystkich, a i tak wygra Lenard. Te konkursy to jedna wielka fikcja, w myśl zasady, że wystarczy dobrze wciskać kit, a ciemny lud i tak wszystko kupi...

TAK WŁAŚNIE JEST!!!

Na zastępcę typuję obecnego dyrektora
" Północ". Myślę, że p. Czernow wsadzi tam znajomka?Aar8M

Kto by to nie był,to nie uleczy to chorego człowieka jakim jest ZGL.Firma o korzeniach socjalistycznych,rządząca sie podbnymi zasadami,stąd jej problemy w kapitaliżmie.Zenuące,że ludziska podniecają sie nazwiskami,może lepiej powiedzieć rządzącym,żeby te relikty poprzeniej epoki zlikwidowali,to jest inna epoka.Przy okazji mniej bedzie "przechowalni" dla swoich,ktorych nie ma gdzie ulokowac a wszyscy jak w realnym socj.maja wpisane w dowodzie ..zawód--dyrektor.

ja bym dał tylko Czernow. Może by nam załatwiła jakieś mieszkania komunalne w Changzhou ?

Robią ludzi w h*ja od 2 miesięcy WIADOMO kto. Siedzę blisko tego pajaca zawily i wiem ze lenard zostanie dyrektorem a zastępca januszewska która wchodzi im bez wazeliny w DU*E i za to dostała stołek. zawila gra glupa że nic nie widzi kto mu w du*pso wchodzi. ZAWILA będziemy pamiętali o TEJ DECYZJI w najbliższych wyborach na prezydenta miasta naszych głosów i nie dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panie Prezydencie, Czy Pani Januszewska to ma dośmiertne stanowisko? Tak wynika z Kodeksu Pracy? Czy nie mozna zatrudnić młodych kreatywnych ludzi ,a nie zdemoralizowaną, niereformowalną , bezczelną w stosunku do lokatorów kobietę? To my utrzymywaliśmy Tę Pania przez tyle lat, dosyć tego!