Kry-Cha nadal liderem

Po VI kolejce jeleniogórskiej ligi futsalu Kry-Cha Chadży nadal pozostanie liderem. Tym razem faworyt do zwycięstwa w rozgrywkach pokonał młodych piłkarzy KKS-u 4:0.

Piłkarze Kry-Chy byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. I pomimo ogromnej woli walki KKS-u, sensacji nie było. Było to już szóste z rzędu zwycięstwo Kry-Chy. Jednak na początku spotkania nie było widać aż tak dużej przewagi lidera tabeli. Młodzi jeleniogórzanie stawiali silny opór, ale po 12 minutach ich obrona padła. Dwie minuty później Kry-Cha strzeliła drugą bramkę i powoli stawało się jasne, że lider ponownie wygra. W drugiej połowie padły jeszcze dwie bramki i końcowy wynik spotkania brzmi 4:0.

W poprzedzającym ten mecz spotkaniu, Kolegium Karkonoskie zremisowało z Chojnikiem Jelenia Góra 1:1. Studenci przystępowali do tego meczu wyłącznie z pięcioma zawodnikami. Od początku spotkania nastawili się na defensywę, która stwarzała nieliczne okazje do kontrataków. I po jednym z nich Kolegium niespodziewanie wyszło na prowadzenie, które utrzymało do końca pierwszej połowy. Na druga połowę studenci wyszli zdekoncentrowani, co skrzętnie wykorzystał Chojnik, strzelając wyrównującego gola. Od tego momentu Chojnik zdecydowanie przeważał, jednak jego ataki spełzły na niczym. Kolegium dowiozło szczęśliwy remis do końca, z którego może się bardzo cieszyć, gdyż ostatnie pięć minut grali bez pomocy trenera, który został wyrzucony na trybuny.

Uniwersytet Ekonomiczny – Pub Gol 8-8
Bramki: Wojciechowski (4), Tupalski, Koziarek, Wetulani, Siatrak oraz Pietrzykowski (3), Bakaszyński, Grzyl (2), Dudka (2)