KPR przegrywa sparing

Piłkarki ręczne KPR-u Jelenia Góra wysoko przegrały ze Slavią Praga we wczorajszym meczu towarzyskim.

Mecz był w miarę wyrównany tylko przed 6 minut. Wtedy to po golu Galińskiej KPR przegrywał 2:3. Potem prażanki zaczęły zwiększać przewagę, seriami zdobywając gole. W 17 minucie było już 12:4. Na minutę przed końcem prowadziły już 18:8, ale podopieczny Małgorzaty Jędrzejczak zdołały odrobić część strat. W drugiej połowie przyjezdne kontrolowały mecz i grały bramka za bramkę. Nie tylko utrzymały przewagę, ale jeszcze ją powiększyły do 11 punktów.

Trzeba jednak pamiętać, że to tylko mecz towarzyski i wynik nie ma większego znaczenia. Obie drużyny przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Dla trenerów była to okazja do przećwiczenia wariantów taktycznych, szansę dostały zawodniczki, które w sezonie będą grały mniej.

KPR Jelenia Góra – Slavia Praga 25:36 (10:18)

KPR: Szalek, Kozłowska – Skoczyńska 1, Michalak 1, Fursewicz, Karwacka, Rupp 4, Galińska 3, Buklarewicz 4, Zagłoga 5, Kubicka, Żakowska 4, Wiertelak 2, Łukasik 1.