To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolizja renault z mitsubishi i busem w Piechowicach

Nadmierna prędkość była prawdopodobną przyczyną kolizji jaka wydarzyła się dzisiaj w okolicach hotelu „Las”. Najbardziej poszkodowana i zarazem sprawczyni zdarzenia trafiła z lekkimi obrażeniami do szpitala.


Około godziny 12 z ostrego zakrętu wypadło renault thalia, którym kierowała 40-letnia mieszkanka Sławy. Zmierzała w kierunku Szklarskiej Poręby. Kobieta zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w jadący z naprzeciwka mitsubishi, a następnie peugeot boxer z szesnastoma pasażerami.

Nikomu poza sprawczynią nic się nie stało.

- Z ustaleń policji wynika, że kobieta prawdopodobnie jechała z nadmierną prędkością, a w tym miejscu obowiązuje dodatkowo ograniczenie prędkości do 40km/h – poinformował Bogumił Kotowski, rzecznik prasowy z KMP w Jeleniej Górze.

Poszkodowana i winna zderzeniu kobieta otrzymała mandat w wysokości 500 złotych i kilkanaście punktów karnych. Była trzeźwa. Przez około godzinę ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Komentarze (6)

Kur***** (bo już brak mi słów!) Przestańcie wreszcie opisywać zdarzenia z i tak już rozsławionego na cały świat zakrętu koło Lasu!!! To już jest nudne. Albo......piszcie- "w dniu takim a takim w Piechowicach niedaleko hotelu Las nie doszło do żadnego wypadku ani kolizji..."-będzie tak sporadyczny artykuł,że aż miło będzie go przeczytać. Tym zakrętem pomimo codziennych kolizji i wypadków żadne służby się nie interesują ponieważ on służy do naturalnej eliminacji piratów drogowych :silly: :whistle: :unsure:

Zgadzam się. "Nowiny" trzymają poziom!

(...gruntu...)

jak wam nie pasi to nie czytajcie DEBILE ,krytycy z was superrrr,naprawdę.pomyłka to rzecz ludzka ,no właśnie i wy też do niej nalezycie:D HEHE

jechałem za ta kobietą przez parenaście kilometrów aż do samej kolizji i tył tego auta pamiętam dobrze, to była talia.. nie wiesz to nie pisz.

A. Wielką literą piszemy:
18.31. Nazwy firm, marek i typów wyrobów przemysłowych:
motocykl marki Jawa, samochód marki Polonez, zegarek marki Omega, albo: motocykl „Jawa”, samochód „Polonez”, zegarek „Omega”.