To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolejny sukces piechowickiej „Julii”

Kolejny sukces piechowickiej „Julii”

Huta „Julia” została uznana najlepszym produktem turystycznym Dolnego Śląska w 2014 roku w konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Tym samym huta znalazła się w gronie najlepszych produktów turystycznych w Polsce, obok takich atrakcji jak: Muzeum Powstania Warszawskiego czy Zachodniopomorski Szlak Żeglarski. Certyfikaty POT zostały wręczone laureatom podczas gali, na odbywających się w Poznaniu targach Tour Salon. – Dla laureatów konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny” certyfikaty są potwierdzeniem jakości oferowanych przez nich usług a także nowatorskiego podejścia do konstruowania oferty– mówi Justyna Jedlińska, dyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej w POT.
Jest to kolejny sukces podniesionej z ruin huty szkła kryształowego. Pod rządami nowych właścicieli “Julia” zdecydowała się pokazać proces produkcyjny turystom. Nowa atrakcja turystyczna szybko znalazła uznanie gości odwiedzających Karkonosze. W tym roku ma ją odwiedzić 100 tys. turystów. Huta zdobyła już nagrodę Liczyrzepy oraz Dolnośląski Klucz Sukcesu.
 

Komentarze (7)

Brawo zasłużyli sobie na to ciężką kilkuletnią pracą!!!!!

Gratuluję

Brawo, należy się

A ile ludziom płacą,którzy niewątpliwie są też częścią tego sukcesu?

Przyjdzie jeszcze czas na zapłatę tym , którzy wzięli się za reformowanie polskiej gospodarki. Ci k****ni umieli tylko sprzedawać i opchnęli polskie znane na świecie zakłady np znaną i cenioną hutę Józefinę w Szklarskiej Porębie amerykańskim cwaniakom. Był znany zakład. Można było żyć z produkcji wyrobów szklanych. Możecie sobie teraz przed Józefiną wystawić pomnik w postaci tyłka byłego amerykańskiego właściciela a ponieważ mamy wolność to możecie sobie do całowania wybierać lewą lub prawą stronę tego dzieła. Teraz mamy ruinę a Czesi przewracają się ze śmiechu. Miałeś ****ie złoty róg.

Brawo!!! Zakład się rozwija, pięknieje... Coraz więcej zatrudnionych kierowników i przewodników. Może w końcu pracownicy fizyczni doczekają się uczciwej zapłaty za swoją ciężką pracę?, bądź co bądź to ich pracę przychodzą podziwiać setki turystów. Czy to nie jest śmieszne, żeby hutnicy byli zatrudniani na "czarno", lub na najniższą pensję krajową?Biorąc pod uwagę ciężką fizyczną pracę i specyficzne warunki...
Dobrze byłoby gdyby w końcu jakaś instytucja do tego uprawniona zainteresowała się czy w tym odnoszącym takie "sukcesy" zakładzie pracy nie są łamane prawa pracownicze, co powoduje szkodę finansową nie tylko dla ludzi tam zatrudnionych ale i dla budżetu państwa.