To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolejna „Lawina” już we wrześniu

Kolejna „Lawina” już we wrześniu

Na 13 września zaplanowano 12. edycję Lawiny – Międzynarodowego Marszozbiegu ze Śnieżki do Samotni.

Zadanie jest bardzo proste: uczestnicy startują na najwyższym szczycie Karkonoszy i muszą zbiec do Samotni w czasie 2 godzin. – Każdy da radę – zachęcają organizatorzy.
Zapisy do tej popularnej imprezy trwają do 12 września do godz. 16., potem tylko na miejscu, w biurze zawodów. Dla pierwszych 200 osób jest pamiątkowa koszulka, więc warto się pospieszyć.
Biuro zawodów będzie czynne 13 września od godz. 10. do 12.30 na Śnieżce. Impreza rozpocznie się o godz. 13. Zakończenie i dekoracja o godz. 17. w schronisku Samotnia.
Wpisowe kosztuje 25 złotych (dla tych, którzy zapiszą się wcześniej przez internet) i 30 złotych (w dniu zawodów). Regulamin, formularz zgłoszeń a także dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.lawina.szkolagorska.com

15.jpg
17.jpg
logo.jpg

Komentarze (2)

I znowu normalni turyści będą uciekać na boki przed zbiegającymi na łeb na szyję oszołomami. Brawa dla dyrektora KPN ! Kolejna idiotyczna impreza pod jego patronatem. Kto i ile tym razem mu dał w łapę ? A może organizatorem jest jakiś dobry znajomek dyrektorka poznany na jednej z licznych popitek ? Nie od dzisiaj wiadomo że w KPN są równi i równiejsi.

To nie tak. NORMALNI Turyści cieszą się i kibicują; NIENORMALNI tuptusie sobotni będą jojczeć, żeby nie wiem co!!!