Klasa B – podsumowanie kolejki

Poniżej przedstawiamy komplet wyników spotkań klasy B we wszystkich grupach.

GRUPA I
Halniak Miłków – Olimpia II Krzeszów 5:3 (3:3) - ZOBACZ FOTORELACJĘ Z TEGO MECZU
Orzeł II Wojcieszów – Uran Okrzeszyn 7:1
Dragon Miszkowice – Orły Lipienica 0:4
Bóbr Opawa – Kwarc Pisarzowice 5:2 (0:1)
Nysa Wolbromek – Lipa 2:6 (0:2)
Pauza: Bóbr Marciszów, Czarni Przedwojów.

Następna kolejka (12 października): Kwarc – Nysa, Orły – Opawa, Uran – Dragon, Krzeszów – Orzeł, Marciszów – Halniak. Pauza: Czarni, Lipa.

GRUPA II
Pogoń Wleń – Juvenia Rybnica 4:3
GLKS Czernica – Lechia Piechowice 0:1
Kostrzyca – Maciejowa 3:3 (2:2)
Hottur Borowice – Bobry Wojanów 3:9 (1:5)
Potok Karpniki – UKS Sosnówka 1:1 (0:1)
Woskar II Wojcieszyce – Przyjaciele Gola 4:1 (3:0)
KKS Jelenia Góra – Sokół Sokołowiec 0:1

Następna kolejka (12 października): Sokół – Pogoń, Przyjaciele Gola – KKS, Sosnówka – Woskar, Bobry – Potok, Maciejowa – Hottur, Lechia – Kostrzyca, Juvenia – Czernica.

GRUPA III
Zryw Ubocze – Bazalt Wojciechów 4:0
Radogoszcz – Fatma Pobiedna 5:1
Henryków – Kościelnik 0:0
Pasiecznik – Zaręba – mecz się nie odbył
Kwisa Mroczkowice – Sudety Giebułtów 1:2 (1:0)
Promień Grudza – LKS Świecie 0:10 (0:2)

Następna kolejka (12 października): Bazalt – Świecie, Sudety – Promień, Zaręba – Kwisa, Kościelnik – Pasiecznik, Fatma – Henryków, Zryw – Radogoszcz.

GRUPA IV
Płóczki Dln. – Sobota 5:1 (2:0)
Rybak Parowa – Roan Tomisław 3:1 (0:1)
Niwnice – Rolnik Rząsiny 5:1
Włodzice – Twardy II Świętoszów 3:0 (1:0)
Brzeźnik – Ocice 1:1 (0:0)
Granit Gierałtów – Mierzwin 1:3 (1:0)

Następna kolejka: (12 października): Sobota – Mierzwin, Ocice – Granit, Twardy – Brzeźnik, Rolnik – Włodzice, Tomisław – Niwnice, Płóczki Dln. – Rybak.

GRUPA V
Majdan Bolesławice – Bóbr Dąbrowa Bol. 3:3
Koelner Nowa – Car-Bon Trzebień 4:8 (1:4)
GKS Gromadka – Bolesławice 2:2 (0:0)
Znicz Kruszyn – Stare Jaroszowice 1:3 (0:1)
Łaziska – GKS Iwiny 1:2; Kraśnik Dln. – Łąka 1:1

Następna kolejka: (12 października): Bóbr Dąbrowa Bol. – Łąka, Iwiny – Kraśnik Dln., Stare Jaroszowice – Łaziska, Bolesławice – Znicz, Trzebień – Gromadka, Majdan – Nowa.

GRUPA VI

Żarki Śr. – Jaśnica Opolno Zdr. 2:2
Ręczyn – Orzeł Kostrzyna 2:2
Porajów–Kopaczów – Izery Jasna Góra 3:3 (2:0)
Gięty Krzewina – Radomierzyce 2:2
Działoszyn Posada – Spytków 6:1 (1:1)
Pauza: Żarska Wieś. WG OZPN zweryfikował wynik przerwanego meczu Radomierzyce – Porajów–Kopaczów jako 3:0 vo.

Następna kolejka (12 października): Radomierzyce – Działoszyn Posada, Izery – Gięty, Orzeł – Porajów–Kopaczów, Opolno Zdr. – Ręczyn, Żarska Wieś – Żarki Śr. Pauza: Spytków.