To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

KJS w Zgorzelcu już w niedzielę

W najbliższą niedzielę (7 października) Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu organizuje zawody Konkursowej Jazdy Samochodowej.

Jest to cykliczna impreza, memoriał poświęcony działalności sportowej koleżanki Katarzyny Czypionki, zmarłej w 2011 roku.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane pocztą elektroniczną do dnia 6 października do godz. 20. na adres a.bojarun@onet.pl. W dniu imprezy, zgłoszenia przyjmowane będą w biurze zawodów na parkingu przy Fitness Studio Magda/Figloland Zgorzelec, ul.Ks Kozaka od godz.07.30 do 09. Oryginał zgłoszenia musi być podpisany przez obydwu członków załogi i złożony w biurze konkursu.

 

Organizator ma prawo nie przyjąć zgłoszenia z podaniem przyczyny odmowy. Przez fakt podpisania zgłoszenia załoga przyjmuje do wiadomości, że startuje w konkursie na własną odpowiedzialność i zrzeka się wszelkich praw do odszkodowań za straty wynikłe podczas konkursu. Zrzeczenie to dotyczy FIA, PZM, Organizatora, osób oficjalnych występujących w imprezie i innych uczestników.

 

Organizatorzy przekazują też apel do mieszkańców ulicy Warszawskiej w Zgorzelcu, gdzie odbędzie się jedna z prób sprawnościowych. – W związku z tym na czas trwania imprezy zamknięty będzie dla ruchu odcinek ulicy Warszawskiej od skrzyżowania z ulicą Bohaterów Getta do skrzyżowania przy Hotelu „Pod Orłem” - czytamy w apelu. – W trosce o bezpieczeństwo mienia mieszkańców Zgorzelca Automobilklub Zagłębie Turoszowskie zwraca się z gorącym apelem do wszystkich właścicieli pojazdów, aby na czas trwania imprezy usunęli swoje pojazdy z parkingów znajdujących się na wymienionym odcinku ulicy Warszawskiej.

Komentarze (1)

Po co piszecie rzeczy typu moze nie przyjąc, zrzeka sie praw? Napiszcie ile prób, gdzie, kiedy, jakie nagrody, ze super impreza, a nie wyciągi z regulaminów, które po przeczytaniu odrzucają potencjalnych zainteresowanych.