To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kandydaci na płotach i murach

 Kandydaci na płotach i murach

Po tym, jak wszystkim komitetom wyborczym przydzielono numery list, wizerunkowa kampania wyborcza ruszyła z kopyta. Na ulicach widać coraz więcej bilboardów, banerów, na słupach ogłoszeniowych pojawiają się plakaty, przechodniom rozdawane są ulotki, a taksówki i prywatne samochody jeżdżą z naklejkami polecającymi konkretnych kandydatów.

Na razie tylko trójka kandydatów na prezydenta Jeleniej Góry widoczna jest najbardziej na outdoorowych nośnikach. Ale zapewne z każdym dniem twarzy kandydatów będzie przybywać. I pewnie tak, jak w poprzednich kampaniach, miasto będzie zaśmiecane wyborczymi agitkami, a plakaty naklejane będą w niedozwolonych miejscach.

Podobizny kandydatów patrzą na nas z coraz większej ilości sklepowych witryn. Ich obserwacja może nam coś powiedzieć o sympatiach politycznych właścicieli. Ale nie zawsze. W centrum zauważyliśmy na razie trzy punkty handlowo-usługowe, które realizują zasadę pluralizmu – wywiesiły w witrynach plakaty konkurentów do prezydenckiego fotela. I to chyba jedyne miejsca, gdzie rywale po prostu patrzą i się uśmiechają.

Marcin Zawiła z wielkich bilboardów przy skrzyżowaniu Alei JP II i Grunwaldzkiej oraz z budynku Aniluksu mówi, że Jelenia jest Górą. Marek Obrębalski, który idzie razem, opanował płot hurtowni piwa i napojów u zbiegu Sobieskiego i Alei JP II. Z kolei Marzena Machałek stawia na miasto z klasą z przyczepki samochodowej stojącej przy ulicy Wolności przed młynem oraz z bilboardu na ścianie odrapanej kamienicy przy ulicy Jasnej w sąsiedztwie Józefa Kusiaka, dla którego samorząd nie ma tajemnic.
Zwolennicy Roberta Prystroma wybierają go na prezydenta na banerach wiszących na budynku w Cieplicach przy Wolności oraz na fasadzie jednej z kamieniczek w rynku.
Na odrapanych drzwiach starej kamienicy przy ulicy Poznańskiej przekonuje o tym, że nadszedł czas na młodych, kandydat PO do rady miasta Tomasz Tokarski. Ciekawe, czy tego absolwenta warszawskiej Szkoły Mistrzów Reklamy uczono, że reklamowe plakaty, a wyborcze takimi też są, lepiej byłoby naklejać w miejscach do tego przeznaczonych, a nie oszpecać i tak odrapane kamienice?

Jeśli zauważyliście bilboardy, plakaty czy wyborcze banery kandydatów w różnych dziwnych miejscach zróbcie zdjęcie i przyślijcie nam na adres portal@nj24.pl. Autorzy najciekawszych fotografii dostaną od nas upominki.

 
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach
 Kandydaci na płotach i murach

Komentarze (28)

TYLKO NIE PYSTROMA!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

PRYSTROM, PRYSTROM, PRYSTROM - niech zyje nam!!!

cooooooooool :lol:

:woohoo: niezła obietnica

widać pod jego bilbordem

:cheer:

Media zaczynają rozliczać kandydatów. Jestem ciekawy kiedy skomentują reklamy firm, które również umieszczają swoje plakaty?

PS. Dziękuję za darmową reklamę ;-)

1. Zasada: Nie ważne co mówią, ważne że mówią.

Dzień Dobry,
mam pytanie, czy jako kandydat mogę też wysłać fotki ;-)

Bo bardzo marzę o upominkowym zestawie od moich ukochanych Nowin Jeleniogórskich.

Pozdrawia Tomasz Tokarski

Ps. Proszę o szybką odpowiedź ;-)

Zewnętrzne nośniki reklamowe to nośniki outdoorowe, a nie autdoorowe. Jak ma zabrzmieć profesjonalnie, a nie jesteśmy pewni anglojęzycznej pisowni, to sprawdzamy. Dzisiaj zajmuje to kilka sekund. Pozdrawiam :)

Tomek dołączył do elity. Sami kandydaci na prezydenta JG i młody przyszły radny ;-)

Marcin Zawiła w tym morzu tandety GORĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Kampania wyborcza nie jest tania. A NJ zrobiły młodemu człowiekowi darmową reklamę wśród elity JG. Brawo redakcjo.

Tomek... idealna osoba na te stanowisko... jest ambitny, lubi działać...bezczynność go męczy...będąc radny wiele dobrego zdziała dla miasta...w pełni popieram tą kandydaturę...pozwólmy teraz rządzić młodym:))...może coś się zmieni :D

literówka, po prostu. Ale dzięki za czujność :)

Proszę wysyłać :D :)

Cudowne, odpasione mordki.

To ja w swoim programie miałem do realizacji W POPRZEDNICH WYBORACH: termy,obwodnicę, odnowienie szkół, miliony na inwestycje,galerie, hipermarkety, krzyżwóka na grunwaldzkiej itd...TO WSZYSTKO UDAŁO SIĘ MARKOWI.O.K. WYBORCY MNIE OLALI!!!

w ogóle nędzna kampania, nie ma niezwykłych wydarzeń, ważnych wizyt, oryginalnych gadżetów, ciekawych stron internetowych, spektakularnych wpadek, antyulotek itp. - 300 ludzi gdzieś kandyduje, a zwykłe ulotki czy plakaty wyprodukowało może z 30. Cztery lata temu było całkiem inaczej!

Nazwisko gupie na każdym supie! I tak będą se wisieć jeszcze pińcet lat po wyborach. Śmieciarze cholerne!

Taki kandydat, w jakim reklamuje się otoczeniu.

Tomasz Tokarski:) wg mnie najlepszy kandydat!

A czy foto Marka O. to w zaduszki było robione? Nie stać go na lepszego fotografa? W rzeczywistości wygląda normalniej niż to coś, co patrzy z bilborów, jak zza światów. Odstrasza nie tylko dzieci ale i wyborców.

Debata Prezydencka cz1

http://karkonoszeplay.pl/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvid...

Bardzo dobrze przygotowana Debata Prezydencka przez przez prowadzących.

Robert Prystrom jest naprawdę dobry ale Jego rewolucja (stanowczość) mnie przeraża.

Wszystko wskazuje na to że Obecny Prezydent Pan Marek Obrębalski może spełnić wszystkie obietnice w drugiej kadencji, to jest pierwsza kadencja podobnie jak czI debaty.

Ogólnie odnośnie \"deseru\" Zakłady Gospodarki Komunalnej \"Kołchozy\" do likwidacji.

Zagłosuję na MO.

Tylko PRYSTROM i WSPÓLNE MIASTO i Jelenia Góra odżyje bo teraz to jest miasto widmo. Jest a tak naprawdę nic tu nie ma ciekawego i nic się nie dzieje. Wielki dom starców i marzycieli.

Pomóżcie na kogo kandyduje ten Marek Onufry K., co się reklamuje na samochodach? I z jakiej listy?

Oglądałem debatę Prystrom - Zawiła, czytałem książkę Prystroma i wiem, że jedyną osobą, która może wprowadzić Jelenią Górę na "tory rozwoju" jest RP. 21 listopada cała moja grupa na studiach idzie głosować na Pana!

Dwie korporacje taksówkarskie z Jeleniej Góry na tylnych szybach aut wywiesiły nieduży plakat wyborczy Marcina Zawiły,
kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta miasta. Kierowca, który odmówił naklejenia wizerunku kandydata, zostanie za to ukarany, nie wszyscy kierowcy chcą naklejać na swoje pojazdy polityków.

Spot Wyborczy Marka Obrębalskiego - kandydata na prezydenta Jeleniej Góry
Wybory samorządowe 2010 - Komitet Wyborczy Razem dla Jeleniej Góry

http://www.youtube.com/watch?v=H-utFkUEFVQ

500 Internal Server Error

Niestety, wystąpiła jakaś nieprawidłowość.

Do rozwiązania problemu wysłano zespół świetnie przeszkolonych małp.

If you see them, show them this information: krzaki