To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kanapa pod Szrenicą zgodnie z prawem

Kanapa pod Szrenicą zgodnie z prawem

Samorządowe Kolegium Odwoławcze oddaliło protest Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w sprawie nowego wyciągu „Karkonosz-Ekspress” w Szklarskiej Porębie.

GDOŚ wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wszystkich Istot domagali się unieważnienia decyzji środowiskowej wydanej przez burmistrza.

- SKO nie znalazło uchybień, co więcej, w uzasadnieniu w kilku punktach posłużyło się argumentacją samorządu, stojącego na stanowisku, że wydana decyzja jest zgodna z prawem – czytamy w komunikacie miasta.

Nie wiadomo, czy strona skarżąca odwoła się od decyzji SKO. Tak czy inaczej, sześciokrzesełkowy wyciąg został oddany do użytku.

Zdjęcie: szklarskaporeba.pl

Komentarze (4)

To były burmistrz Areczek Wichniak dostanie lewiznę, czyli obiecane pieniądze i jego żonka będzie zadowolona. Osłodzi mu, to że koledzy wykiwali go i zleciał ze stołka burmistrza na szeregowego radnego.

A może coś więcej max napisze. Ile pieniędzy i za co dostanie?

My się kłócimy a CZESI budują, my się kłócimy a NIMCY budują w Świnoujsciu.etc.Za MORRDY WAS POLAKÓW ZŁAPAC.i wówczas będzie dobrze.

Nikt się tutaj nie kłóci tylko jeden psychol próbuje zaistnieć w necie, bo w realu go nie ma i nigdy nie istniał. To taki rodzaj kompenscji bo potrzebę uznania mają nawet łachudry. Nie zwracaj na niego uwagi. :)