To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kacper drugi w motoskijoeringu

Kacper drugi w motoskijoeringu

 

Młody jeleniogórzanin Kacper Mieszkowski zajął drugie miejsce w międzynarodowych zawodach w czeskim Benesovie. Po bardzo dobrej jeździe po pierwszym wyścigu był on pierwszy. Złe dobranie opon przed drugim biegiem spowodowało spadek o jedno miejsce.

 

- Po sesjach treningowych, z powodu małej ilości śniegu trasa wyścigu zamieniła się w lodowisko – relacjonuje Kacper. - Dodatkowym utrudnieniem okazała się mżawka. Jazda w takich warunkach dla wszystkich startujących była znacznie utrudniona.

 

- Motoskijoeringowa rywalizacja dała nam możliwość przetestowania w guadzie nowych rozwiązań - dodaje tata zawodnika, Sławek Mieszkowski. - Poza kilkoma drobiazgami wszystko działało poprawnie.

 

Przypomnijmy, że największe sukcesy Kacpra w 2012 roku to trzecia lokata w mistrzostwach Czech serii Cross Racing Cup, drugie miejsce w Pucharze Polski strefy zachodniej w klasie do 14 lat i Puchar Morza Bałtyckiego. Za wysokie wyniki sportowe medalowy zawodnik uczestniczył w ratuszu w spotkaniu z prezydentem Jeleniej Góry Marcinem Zawiłą i został nagrodzony.

DSC_1460-crop.JPG
DSC_1470-crop.JPG
DSC_1494.JPG
DSC_1628-crop.JPG
DSC_1667-crop.JPG

Komentarze (4)

Czy czerwony sweterek "poszedł" na licytacji? czy to jest inny?

Tato Kacpra ma tez czerwony:), coz za zbieg okolicznosci...

Jestem więcej niż pewien , że to zbieg okoliczności. Quad też będzie czarno-czerwony :-)i nie ma to nic wspólnego z naszym ratuszem.

Gratulacje Kacper :) ;*