To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Już niedługo znikną utrudnienia na Drzymały i Świętojańskiej

Już niedługo znikną utrudnienia na Drzymały i Świętojańskiej

Na przedłużające się roboty w rejonie ulic Drzymały, Flisaków i Świętojańskiej w Jeleniej Górze narzekają kierowcy. – Jak długo to potrwa – pytają.

Inwestycja w tej części Jeleniej Góry rozpoczęła się pod koniec października ubiegłego roku. Prowadzi ją prywatna firma na zlecenie spółki Wodnik. Za około 1,1 mln złotych wymieniana jest sieć wodociągowa. – Stara sieć służyła mieszkańcom około 40 lat i pamiętała czasy Edwarda Gierka – informuje rzecznik firmy Zbigniew Rzońca. – Prace powinny zostać zakończone do 23 kwietnia.

IMG_0004.JPG
IMG_0006.JPG
IMG_0008.JPG

Komentarze (2)

A ja zapraszam na ulicę Obrońców Pokoju i zobaczyć ile czasu można remontować 150 metrowy odcinek drogi. Już mija pół roku jak ta firma robi sobie JAJA!!! z mieszkańców miasta. Już kładziono krawężniki już równano drogę pod nowy asfalt i od nowa rozkopywanie ulicy się zaczęło. gdyby przeliczyć przez te wszystkie dni robocze kiedy to ta firma pracowała a kiedy nic się nie działo, to wyszło na to że przez dwa dni w tygodniu robotnicy pracowali a przez resztę dnia nic się na budowie nie działo lub nikogo nie było. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to by jak najwięcej się nachapać kolejnych przetargów a że z terminami się ta firma nie wyrabia niema się co dziwić. To samo się dzieje w Podgórzynie obok stadionu, tam też odchodzą jaja droga wygląda gorzej niż przed remontem i nikt żadnych konsekwencji z tego nie bierze.

Wodnik na Obrońców Pokoju zakończył prace w grudniu! Teraz remontuje ulicę MZDiM