To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jurek Owsiak przyjedzie na nadanie imienia WOŚP rondu w Jeleniej Górze

Jurek Owsiak przyjedzie na nadanie imienia WOŚP rondu w Jeleniej Górze

Rondo na jeleniogórskim Zabobrzu u zbiegu ulic Ogińskiego i Różyckiego nosić będzie imię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na uroczystość nadania imienia oraz odsłonięcie tablicy przyjedzie 25 maja szef WOŚP Jurek Owsiak.

Jurek Owsiak podsumuje także  tegoroczny - 29. Finał WOŚP - poinformował Jakub Thauer, kierujący sztabem WOŚP przy ZST Mechanik w Jeleniej Górze. 

Wniosek o nadanie imienia WOŚP  skrzyżowaniu ulic Michała Kleofasa Ogińskiego i Ludomira Różyckiego złożył Jeleniogórski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze napisali, że nazwa ma uhonorować działalność jednej z największych organizacji charytatywnych w Polsce – Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wszystkich wolontariuszy uczestniczących w corocznych zbiórkach na ulicach Jeleniej Góry.

Fundacja realizuje swój statutowy cel polegający na ochronie zdrowia, ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, prowadzi działania na rzecz poprawy stanu ich zdrowia i na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. W ciągu swojej prawie 30-letniej działalności do jeleniogórskich placówek medycznych, dzięki Fundacji, trafił sprzęt ratujący zdrowie i życie o wartości ponad 3 000 000 zł” – argumentowali wnioskodawcy. =

Komentarze (12)

Jurek Owsik! Jak długo tego starego dziada i wyjadacza będą nazywali Jurek-Jureczek. Pupil czasów tuskolandu, pijawka lekarska. I krwi pośśie i trochę pomoże. Ten to Jerzy Owsiak to już dawno senior , a nie pan z okienka. Chociaż to pan z okienka w Jelonce. Pan z misiem, a tu jest to miś(rondo) na miarę naszych możliwości i potrzeb. Sprawa toczy się wokół ronda bo jego matactwa i kombinacje trwają w kółko od lat , a ciemnogród przyjmuje to z aplauzem.
Łużniak i jego banda wlezą w dupę wszystkim bo myślą że coS na tym ugrają , ale nie mają rozeznania. Lepiej było zrobić rondo Radia Maryja , Rydzyk byłby bardziej wdzięczny, a Łuniak miałby prawie w garści następną kadencję , a tak będzie miał w garści gówno. Dwa Jureczki senioreczki , idźcie w końcu na emerytury "zasłużone" i wstydu oszczędźcie.Dwa stare pajace.

Ty to pewnie byś chciał nazwać rondo imieniem tej co poroniła dwóch takich,którzy później ukradli księżyc,albo rondo chłodnego leszka?

Ale będzie obstawa policji przecież to wróg piślaków i klechów.
Jak się dopcham to będę ,trochę optymizmu w tym marazmie.

Następne musi mieć nazwę :Ofiar księży pedofilii"!!!!

Czyli twoje - ofiaro losu

Nie fikaj bo cię nie będę wspierał.

Powinieneś odróżnić oryginalne wpisy PiS.bolszewik.Czekista. od wpisów jego podróbek.

Demaskator narodowych socjalistów pisbolszewikow małego kulawego hitlera kaczyńskiego jest tylko jeden.

Moja wina. Moja wina. Moja bardzo wielka wina. Wmawiajcie to sobie dalej. Dlatego narodowo socjalistyczne pisbolszewickie smrody wolskie kupują drony dla MON u Turka.
Bo Wolak bredzi Moja wina. Moja wina. Moja bardzo wielka wina. Od tysiąclecia.

Je*** pis. Zawsze i wszędzie. Jutro po nadaniu nazwy skandujemy ***** ***! Zawsze i wszędzie.

co to za rondo- kupa smiechu

A może by tak najpierw to rondo ZBUDOWAĆ a potem dopiero świętować? Kilka blach + trochę farby to jeszcze daleko do prawdziwego ronda. Szczególnie wieczorem i po deszczu nie wiadomo czy to jakieś roboty drogowe czy co innego bo na rondo to to nie wygląda.

Jaka orkiestra takie rondo