To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jubileuszowy „Perfect” w Zgorzelcu

Jubileuszowy „Perfect” w Zgorzelcu

„Wszystko ma swój czas”, to przesłanie koncertu jubileuszowego z okazji 35-lecia istnienia legendy polskiego rocka - zespołu „Perfect”. Kapela, która koncertuje nieprzerwanie od 1980 roku jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. 29 listopada Perfect chce obchodzić ten wyjątkowy jubileusz z publicznością w Zgorzelcu.

To będzie przedostatni – 29 - koncert trwającej od początku roku trasy i odwiedzającej – jak twierdzą muzycy - najlepsze miejsca koncertowe w Polsce. To oczywiście także najlepsza okazja do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej.
Muzycy zapowiadają wyjątkowe show koncertowe, najnowocześniejszą technikę sceniczną, specjalne wizualizacje i niezapomniane wrażenia, które zachwycą najbardziej wymagających widzów. Wśród gości specjalnych urodzinowych koncertów pojawiają się: Ryszard Sygitowicz, Patrycja Markowska, Igor Herbut z grupy Lemon oraz wiele innych znakomitych artystów. Kto będzie w Zgorzelcu? To zawsze jest niespodzianka.

Zespół Perfect wystąpi 29 listopada (niedziela) o godz. 18.15 w PGE Turów Arena w Zgorzelcu. Bilety kosztują od 60 do 120 zł.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na ten koncert. Informacja, jak je zdobyć, znajduje się w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 17 listopada 2015. 

 

Komentarze (1)

byli w Manchester i bylo zajebiscie .polecam