To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jeleniogórzanin szefem ruchu Palikota na Dolnym Śląsku

Jacek Witczak, przedsiębiorca z Jeleniej Góry, został szefem dolnośląskich struktur Ruchu Poparcia Janusza Palikota.

Wyborów dokonano w sobotę podczas równoległych spotkań sympatyków Palikota we Wrocławiu, Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Uczestnicy łączyli się ze sobą za pomocą internetowych kamer.

O stanowisko dyrektora dolnośląskiej filii ruchu ubiegały się cztery osoby. To właśnie jeleniogórzanin wygrał te wybory. Jacek Witczak ma 29 lat, z wykształcenia jest ekonomistą, wcześniej nie należał do partii politycznej. Jego zastępcą został Waldemar Olik.

Komentarze (5)

Popieram Ruch Poparcia Palikota by zwykli obywatele nie byli traktowani jak hołota której nic się nie należy od państwa oprócz płacenia podatków i opłacania z nich coraz liczniejszych flegmatycznie opieszałych urzędników, tylko jak indywidualni etatowi pracownicy na wspólne dobro całej Polski z zagwarantowanymi wszystkimi przywilejami z tego tytułu.

Polityk z jajami,jego trafne i dosadne uwagi działają jak zimny prysznic na bezpłciowych polityków typu Tusk i Kaczyński.

Interesujące jak się będą rozwijali, albo zwijali. Póki co jest to jakaś alternatywa dla geriatrycznej SLD. Wg mnie to Palikot niekonwencjonalnie zapoczątkował kampanię wyborczą do Sejmu, za własną kasę.