To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jechał po amfie

Około 2 w nocy koło Wojcieszowa policjanci zatrzymali osobowego Volkswagena. Jego kierowca zachowywał się nietypowo...

Był bardzo nerwowy, pobudzony, źrenice miał nienaturalnie rozszerzone. Osiemnastoletni kierowca od razu się przyznał, że przed chwilą zażył metaamfetaminę. Policjanci zatrzymali odurzonego kierowcę. Sprawdzili też pasażera. Okazało się, że ma przy sobie kilka porcji narkotyków. Obaj mężczyźni staną przed sądem. Za posiadanie środków odurzających i kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze (8)

Piko "rzondzi" - młodzi ludzie i nie tylko dostają korby po tym, tatusiowie i mamusie napikowani - dzieci cierpią :(

Celejowski z Piechowic im to sprzedaje.

ta szmata i gnida melon na wolności i coraz więcej prochów na ulicach

Do Jezus | 10 września, 2013 - 19:3 bo wiem o kim piszesz. Kiedy kur.a policja wezmie sie za robote. Takie gnidy jak ten celejowski wlasnie z piechowic wpychaja prochy innym gnidom ,a mamusia jego na michalkach tego konfidenta chroni ,a ta posra..a menda a-spoleczna smieje sie innym w twarz!!!!!!!!?Co to kur.a jest??? Prochy to juz legal ,czy jak???

Do Barman Feścino Iławska powiedz to melonowi prosto w oczy. Swoimi komentarzami można zrobić komuś kuku, więc zastanów się co piszesz! tak się składa, że go znam i brzydzę się narkomanami ale i Feścinami takimi jak TY.

bufetowy | 11 września, 2013 - 23:40. Jaki mozg taki bufetowy.TOTALNE 0.

Co wy czepiacie sie Melona,przeciez on nie zjmuje sie dilerka,chyba sie zresocjalizowal!!!

Resocjalizacja w niektórych przypadkach jest nie do przejścia niestety a szkoda. 18 latek to jeszcze dziecko które ma przed sobą całe życie, szkoda że ludzie trudniący się takim handlem nie rozumieją tego, widocznie nie mają swoich dzieci.