To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

IRA w Szklarskiej Porębie!

IRA w Szklarskiej Porębie!

Grali w Jarocinie i na Woodstocku. Wydali platynową płytę. 5 sierpnia na inaugurację działalności w PUBIE KREDENS przy ul. Jedności Narodowej w Szklarskiej Porębie zagra zespół IRA! Początek koncertu o godzinie 20, około godziny 22 przewidziano w pubie After Party.

Zespół rockowy IRA (łac. „gniew”) założył na początku lat 80. w Radomiu gitarzysta Kuba Płucisz. Kultowa grupa wydała trzy złote płyty i jedną platynową. Po okresie łagodnego heavy metalu i mocnego brzmienia thrash metal, odejściu lidera, IRA zamilkła w drugiej połowie lat 90. Na sceny muzyczne i listy przebojów powróciła w 2001 roku. W Pubie Kredens zespół IRA zagra największe przeboje i utwory najnowsze.

UWAGA! Dla czytelników mamy 18 wejściówek na koncert IRA. Na telefony czekamy w środę, 3 sierpnia w samo południe pod redakcyjnym nr tel. 756424410.

Komentarze (6)

We Lwówku,prawie 3 tygodnie temu,IRA też grała za darmo na rynku.

To trzeba było tam jechać

W takich miejscowościach jak Szklarska, Karpacz tego typu koncerty powinny być co weekend przez okres wakacji !!!!!! a jest cooooo ....????? padaka

Jestem ze szklarskiej, takiego koncertu tu jeszcze nie było, dziękuje organizatorom i proszę o więcej, czy to prawda że we wrześniu w Kredensie będzie KNŻ ?

Koncert był super, ekstra, wspaniały, po prostu brak słów.Chłopaki z IRY cudowni, dali czadu. Bilety zdobyłam poprzez NJ, zadzwoniłam i wygrałam. Przejechałam 100 km, ale było warto. Natomiast należą się gwizdy właścicielom tzw. "pub"-u. Na zapowiadane przez redakcję NJ after party nie pozwolono nam zostać, wyprosili nas bezczelnie i arogancko. I teraz po polsku życzę im ..... nic dobrego.