To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Internauci wybrali najlepszego dzielnicowego

Internauci wybrali najlepszego dzielnicowego

Młodszy aspirant Paweł Wódkiewicz z komisariatu w Kowarach został wybrany przez internautów najlepszym dzielnicowym garnizonu jeleniogórskiej policji. W plebiscycie portalu nj24.pl przez miesiąc można było głosować na dzielnicowego, który państwa zdaniem, zasługuje na wyróżnienie.

Celem konkursu było też przedstawienie wszystkich dzielnicowych pracujących w komisariatach w Jeleniej Górze, Karpaczu, Szklarskiej Porębie i Kowarach.

Osoby, które głosowały w naszym plebiscycie prosiliśmy o nadsyłanie uzasadnień swojego wyboru. Ciekawi byliśmy, czy znają państwo tych funkcjonariuszy i dlaczego uważacie, że zasługują na wyróżnienie.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma od komendanta miejskiego policji nagrodę pieniężną, a autorzy dwóch najciekawszych uzasadnień wyboru (poniżej) – policyjne i redakcyjne upominki. Wręczenie nagród w czwartek w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Chciałbym oddać głos na Ewelinę Kopecką.
O tak! Kobieta dzielnicowa. Prawo, ład, porządek i ...kobieca elegancja. To bardzo dobrze, że w tym kierunku idą działania Policji (uuu....lipa z tymi nowymi mundurami, szok).
Zamiast wąsatych dzielnicowych z oczami pełnymi pytań i podejrzeń,
w końcu kobieta, której patrząc oczy mogę zreferować wszystko,
bez żadnej idiotycznej potrzeby nieujawniania istotnych informacji z osiedla.

Dawno dawno temu...
Zjawił się niczym Słońce na niebie w pochmurny dzień
I tylko Jego jedno Jego słowo, jeden gest, jeden uśmiech wystarczył, by
Emocje złe opadły, a
Litera Prawa stała się od tej pory kamieniem milowym na drodze porozumienia między mieszkańcami, władzą a mieszkańcami...
Nikt nie czuł się wyizolowany ze swoim problemem, przeciwnie- wysłuchany, właściwie ukierunkowany na dalszą pomoc
Inteligentny, odpowiedzialny, zawsze uśmiechnięty, elokwentny, życzliwy,z właściwą Policji aparycją, godny zaufania - słowem
Całkowicie oddany swojej pracy, służbie ludziom
Otacza mieszkańców Szklarskiej Poręby niewidzialną kopułą, pod którą każdy czuje się bezpiecznie
Właściwie jest On najlepszym Przyjacielem, więc dlaczego nie mielibyśmy krzyczeć:
Yes ! Yes! Yes! - dla Dominika Wójcika - NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO POD SŁOŃCEM!

WYNIKI PLEBISCYTU

Komentarze (7)

O co chodzi, niektórzy mieli koło 5 tyś głosów, wiadomo w jaki sposób ale jednak.

A gdzie dzielnicowy Ragiel? :evil:

Gratuluje Pawel!!!

Ja proponuję dzielnicowego Stasia ze Szklarskiej Poręby. Jest to uczeń słynnego "Wichury". Kiedyś dzielnicowy Stasiu był znanym zawodnikiem i nawet był lubiany swojego czasu jako policjant w Szklarskiej Porębie. Niesty zmienił się na gorsze. Stał się nerwowy, porywczy, mądraliński (chociaż zadnych szkół nie pokończył).

Dla szklarskoporebianeczki,ktora pisze takie peany dla paparazzi Wojcika ze Szkl.Poreby proponuje jako upominek zakupic w sex shopie sztucznego penisa w rozmiarze XXXL!!

Gratuluje Pawełku :).

gratulacje Pawle...dziękuję Wszystkim, którzy głosowali oraz życzę w nadchodzące święta Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności, radości i spokoju :) :) :)