To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Instruktor „elki” potrącił dziewczynkę

Instruktor „elki” potrącił dziewczynkę

Do wypadku doszło około godz. 13:30. Instruktor szkoły jazdy jechał po swojego kursanta, który miał odbyć z nim lekcję. Niestety wcześniej doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Do potrącenia doszło na Osiedlu Robotniczym tuż za przejściem dla pieszych. Jadący nissanem micrą instruktor jazdy nie zauważył przebiegającej dziewczynki i uderzył w nią

– Nie jechałem szybko, ta dziewczynka wybiegła nagle, chociaż żeby odwróciła głowę to na pewno zauważyłaby mnie – komentował zdenerwowany instruktor.

- Na razie nie możemy nic powiedzieć. Wiemy na pewno, że do zdarzenia doszło za przejściem dla pieszych. Czekamy na wieści ze szpitala, do którego zabrano dziewczynkę, wtedy będziemy pewni kto zawinił w tej sytuacji – mówili policjanci z KMP Jelenia Góra.

- Tutaj jest plac zabaw do, którego chętnie zaglądają dzieci. W tym miejscu naprawdę trzeba zachować szczególną ostrożność - mówiła jedna z mieszkanek osiedla.

Z relacji kierowcy nissana wynika, że dziewczynka nie miała poważnych obrażeń i co najważniejsze po upadku na jezdnię była przytomna - Strach pomyśleć co by było, jakbym jechał szybko - dodał. Obecnie przebywa na obserwacji w jeleniogórskim szpitalu.

Komentarze (2)

poranne wyścigi kierowców na tej ulicy, wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych. To już NORMA NA TEJ ULICY , raz tylko widziałem tam patrol policji z radarem ?! [ nie dotyczy to tego gościa z eLki]
pozdrawiam

To prawda,rozpędzają się już od strony Podwala,przejście mijają jak idioci,żeby przy Vicie stanąć na światłach-to są właśnie potencjalni zabójcy!