To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Helios zaprasza na „Disney Junior w Kinie 2”!

Helios zaprasza na „Disney Junior w Kinie 2”!

Już 3 i 4 marca na najmłodszych Widzów kina Helios w Jeleniej Górze czekają wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólna zabawa. Już podczas najbliższego weekendu odbędzie się druga edycja specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie”. Szczegóły oraz możliwość zakupienia biletów na weekendowe seanse specjalne dostępne są pod adresem: www.helios.pl/DJwK2.

Na dzieci czeka masa pozytywnych atrakcji, między innymi kino Helios odwiedzi sam Miki, który stanie się interaktywnym prowadzącym i zaprosi młodych Widzów do wspólnej zabawy
i tańca. Na ekranach zostaną zaprezentowane aż trzy premierowe (nieemitowane wcześniej!) odcinki ulubionych seriali: „Miki i raźni rajdowcy”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Lwia Straż”. Ponadto przed seansami dodatkową atrakcją będą gry
i piosenki z seriali: „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.

Przy okazji tych pozytywnych seansów dla całej rodziny pojawi się niepowtarzalna szansa wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris w trakcie obchodów jego 25. urodzin! To wyjątkowa szansa nie tylko na wielkie wspólne świętowanie, ale także na zabawę na Disney Stars on Parade, Disney Illuminations czy Star WarsTM Hyperspace Mountain i przeżycie niezapomnianych chwil! Konkurs startuje 3 marca, szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/disneyland2.

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza swoich najmłodszych Widzów na wyjątkowe, premierowe pokazy już podczas najbliższego weekendu. „Disney Junior w Kinie 2” to niepowtarzalne filmowe wrażenia dla całej rodziny, organizowane wyłącznie w kinach Helios!  Do zobaczenia! 

Komentarze (2)

gdzie sptykac sie ona razem kino

tak plącz ładnie diseny autor książki pięknie dziękuje. tak zawsze kto leży róża żyje spotykać się ona