To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Giełda w Cieplicach ma być czynna od 10 maja

Giełda w Cieplicach ma być czynna od 10 maja

Samorząd jeleniogórski przymierza się do otwarcia giełdy przy ulicy Lubańskiej. W każdą niedzielę przyjeżdżało na nią tysiące osób z całego regionu. Giełdę zamknięto z powodu epidemii koronawirusa.

O planach ponownego uruchomienia giełdy poinformował prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak podczas spotkania z mieszkańcami na facebooku.

Teren giełdy w Cieplicach ma dwóch gospodarzy. Część należacą do prywatnego zarządcy, była udostępniona  już w poprzednią niedzielę. I choć, jak przyznał prezydent miasta, nie były dokładnie wprowadzone z powodu pandemii obowiązujące obostrzenia, to strażnicy miejscy ograniczyli się do pouczeń.

Ta część giełdy, której gospodarzem jest jeleniogórski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ma być otwarta w najbliższą niedzielę. Kupujący i sprzedający powinni mieć maseczki na twarzy oraz zachować między sobą bezpieczne odległości.

Komentarze (25)

No to będzie wysyp zakażeń ,chodzą plują ,palą papierochy,leżą pety ,leją po krzakach .to błąd.

Było kilka dni spokoju, bez walających się jak w westernie śmieci.

Galerie, przedszkola teraz giełda - czyżby władza( ta, naturalnie miłująca suwerena) zaczęła (po cichu) stosować opcję szwedzką w "walce" z epidemią? Żwirek z Muchomorkiem nam zapewniają rychłe wybory, bo Adrian już przebiera nóżkami w nieskrępowanej swojej kampanii wyborczej - no bo ile razy można ciągle powtarzać: to ja załatwiłem 500+ i 13 emeryturę - może się znudzić i słupki spadną...

jak załatwił co ty niepoważny jesteś? Drukują hajs jak obłąkani. Zobaczcie ile nowiutkich monet i banknotów pojawia sie obiegu.

So nowe, bo stare so na kwarannannie.

Kto teraz używa banknotów czy monet ?. Ne chodzi o wirusa nawet.

to zależy ile masz na koncie. Jak masz niewiele to bez znaczenia ale jak więcej to trzeba być debi.. żeby trzymać w banku gdzie tracisz 3% miesięcznie przez pisowską nową-ekonomie.

A jak niby tracisz pieniądze w banku? Konta są darmowe. Co za różnica czy trzymasz pieniądze w skarpecie, czy na nieoprocentowanym koncie?

widze, że jesteś znawcą "nowej-ekonomi" którą właśnie wprowadza PiS. Zgdonie z którą mniej=więcej, strata=zysk a pieniądze biorą sie z powietrza.

only cash is king

Szkoda że miasto przyszło po kasę A właściciel nie wziął ani złotówki. Minus wielki dla łużniaka za nieprawdziwe info. Ale w końcu ruszamy pozdrowienia

Kolejny raz zdjęcie giełdy z dołu. Bo na górze już nie ma komu robić zdjęć

Fajnie że giełda na dole będzie...

Zamiast tych masek, rząd niech lepiej założy JARMUŁKI. Zobaczycie ile jest żydów w sejmie....Nie ma żadnej zarazy, jak do tej pory ludzie umierają na inne choroby, a wpisują covid 19! W wypadkach drogowych zginęło do tej pory 800 osób, a na toen niby covid 750-steaszą was żydzi z rządu. Żydzi chcą ograbić Polskę i Polaków wytruć. Noszenie tych masek to po wolna śmierć, bo wdychacie dwutlenek węgla - nikt was o tym w szkołach nie uczył. Polacy obudźcie się, bo nie zostanie kamień na kamieniu...

A poza tym to wszyscy zdrowi?
P.S. A nie masz przypadkiem u siebie w domu żyda na krzyżu do którego klepiesz pacieże? I co, próbował wytruć ciebie?

Co wy ludzie chcecie od tej giełdy. Zobaczcie co się dzieje na targowisku w Zabobrzu, ludzie chodzą jak chcą a to jesteście WY!!!!

Dobra decyzja lecz tyle tam syfu i żużel wysypany,to zwykle kurestwo i rak gotowy.Także tam maski cały rok powinny obowiązywać.

Wiesiek zostań u siebie na R.O.D.O.S. bo nikt ci nie karze tam przychodzić;)

No nareszcie pojadę sobie w niedzielę pospacerować i popatrzeć na SZpargały ;) może jakąś bluzke se kupie i krótkie spodenki a później zjem szaszłyka z bułką pod namiotem i przesiąknięta tym dymem z giełdowe go grila wróce na chate..

Otwarcie giełdy okazało sie porażką.
Połowa ludzi bez masek,tłumy ludzi ocierających sie o siebie, kaszlących.
A sprzedawcy jeszcze nagabywali do nie noszenia masek zamiast zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom.
Byłam zobaczyłam Nie Polecam.
Stały bywalec

Jak jest zakaz źle,bo rząd opresyjny. Jak jest pozwolenie źle, bo rząd nie jest rygorystyczny w obliczu pandemii. Jak nic się nie robi źle, bo rząd nic nie robi...Polakom na rozum działa jedynie regularny masaż kijem tyłka. Wtedy chodzą jak w zegarku i są dumni że jest porządek i spokój. Genetyczne upośledzenie.Homo Kacapiens.

najlepsza jest ta szlaka na dole
Normalnie mistrzostwo świata

A w jakie dni jest giełda?

Wasza portal spadl na psy !!! Jak mozecie tolerowac takie komentarze ? Homofobia,antysemityzm. ..wstyd mi za Was, redakcje i wiekszosc komentujacych !!!

Wasza portal spadl na psy !!! Jak mozecie tolerowac takie komentarze ? Homofobia,antysemityzm. ..wstyd mi za Was, redakcje i wiekszosc komentujacych !!!