To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gala Operowo-Operetkowa w JCK – rozdajemy zaproszenia!

Gala Operowo-Operetkowa w JCK – rozdajemy zaproszenia!

Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe czyli najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Lakme“, „Carmen“, „Opowieści Hoffmanna“, „Porgy and Bess“ usłyszymy na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury w wykonaniu Międzynarodowej Grupy Operowej Sonotrio Ensemble.

Międzynarodowa Grupa Operowa Sonotrio to zespół artystów operowych z Wiednia, Pragi, Rzymu, Warszawy i Wrocławia. Jego członkowie aktywnie występują na ważnych scenach Europy, takich jak Narodní Divadlo w Pradze, Opera Kameralna w Warszawie, Opera i Filharmonia Podlaska, Opera na Zamku w Szczecinie, Piccola Opera w Wiedniu i wielu innych. Są ponadto laureatami zagranicznych konkursów wokalnych. Międzynarodowa Grupa Operowa Sonotrio istnieje od marca 2012 roku i ma już w swoim dorobku około 60 koncertów w kraju i zagranicą.

Ze swoim projektem Mozartiada zespół gościł m.in. w Wiedniu i we Wrocławiu. Na przełomie grudnia i stycznia w latach 2013 i 2014 Sonotrio organizowało tournée koncertowe z Galą Karnawałową po Dolnym Śląsku dając kilkanaście koncertów przy pełnych salach m.in.: w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju, Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, w Teatrze Starym w Bolesławcu. Zespół realizował także szereg imprez plenerowych m.in. na Zamku Grodziec czy w uzdrowisku Lądek Zdrój.
Koncert odbędzie się 5 stycznia 2015 roku w Jeleniogórskim Centrum Kultury (ul. Bankowa 28/30), potrwa 2 godziny (razem z przerwą). Bilety: 35 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu), 30zł (grupowe).

 

***
Uwaga!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Rozdamy je osobom, które jako pierwsze w poniedziałek, 29 grudnia, po godzinie 13. zadzwonią pod redakcyjny numer telefonu 75 75 247 81. Warunkiem odbioru zaproszeń jest posiadanie aktualnego wydania tygodnika „Nowiny Jeleniogórskie”. Zapraszamy!

 

Komentarze (7)

Trafilismy tel.na podwójne darmowe zaproszenie i jako Wrocławianie z wielką ochotą i satysfakcją przyjedziemy na Galę. Jesteśmy pełni podziwu dla artystów i organizatorów. Pozdrawiamy Redakcję i Jeleniogórzan.

Jedziecie własnym autem? Jak tak, to nie zapomnijcie wziąć ze sobą kleju "Kropelka".

Tak,tak przykleimy mu oderwany sufit od rzeczywistosci.

Przyklej lepiej sobie duрę tam gdzie powinna być, a nie w miejscu głowy.

Deep thinking - adds a new dinomsien to it all.

Hey, you're the goto exrpte. Thanks for hanging out here.

Mysle ze chyba troche Pan uzrzsacpa z tym implementowaniem nam czegos przez sprzedajne elity. Poza tym nam chyba nie sa potrzebne kolejne rewolucje tylko czas aby ludzie nauczyli sie korzystac ze swoich swobf3d obywatelskich jakie daje wolne panstwo. No i obowiazkow