To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Focus Mall przedstawił harmonogram prac

Focus Mall przedstawił harmonogram prac

Nie wiadomo, czy budowa galerii rzeczywiście ruszy na całego, czy to kolejna zagrywka inwestora na zyskanie czasu.

- Inwestor przedstawił nam harmonogram rozpoczynania najpilniejszych prac i zapoznał z pełnym harmonogramem planowanych pozostałych robót – powiedział prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. Wraz z zastępcą Hubertem Papajem spotkali się z przedstawicielami firmy „Focus Mall”.

– Wynika z tego, że latem tego roku rozpoczynają się roboty budowlane, bo firma uzyskała już komplet niezbędnych dokumentów do podjęcia robót – mówi M. Zawiła. Wśród tych prac jest przebudowa traktu Kamienne Schodki oraz budowa parkingu na 50 stanowisk.

Przedstawiciele inwestora podtrzymali deklarację przebudowy układu komunikacyjnego (w terminie do września 2012) między ulicami Kilińskiego i Osiedle Robotnicze. Wcześniej na tym terenie inna firma wykona prace przy Młynówce, niezbędne do wspomnianej przebudowy.

To, zdaniem władz, ucina spekulacje na temat odstąpienia inwestora od budowy galerii. Tyle, że podobnych terminów rozpoczęcia było już kilka. Jak zapewniał prezes Parkridge w ubiegłym roku, inwestycja ruszy pełną parą już wczesną wiosną. Miejmy nadzieję, że tym razem nie skończy się na słowach.

Komentarze (5)

no fajnie, tylko żeby nie było jak z Pasażem Grodzkim, puchy puchy iiii jeszcze raz puchy, czyli brak najemców i kupujących...

przechodzę tamtędy i jak patrzę na ten obrzydliwy plac to żygać mnie się chce, a mój pies nawet nasikać nie chce na ogrodzenie które postawił Parkridge. Czy oni zwyczajnie w świecie nie mogą zacząć budować tylko przedstawiają wiecznie swoje nędzne plany , zamierzenia i inne cudawianki? podobno ta firma dostała kilka nagród za swoje dokonania, jak to się ma do tego co robią w Jeleniej Górze ...

Quote:
...podtrzymali deklarację przebudowy układu komunikacyjnego (w terminie do września 2012)

Mają zatem kolejne półtora roku na jakieś roboty towarzyszące. A kiedy właściwa budowa ?

Brawo nasi przedstawiciele. Już za dwa lata ...... tere fere kuku itd,itp. Ileż to już lat jakaś firemka gra na nosie mieszkańcom 100 tysięcznego miasta.

Tak się składa że trzy lata wcześniej to samo obiecywali i mówili. W Jelonce z 2008r. jest artykuł taki sam co tutaj OBIECANKI CACANKI A g****EMU RADOŚĆ ZA TE KŁAMSTWA POWINNI TRAFIĆ ZA KRATKI