Finepharm kończy sezon na szóstym miejscu

W meczu o prestiż górą koszykarki Żyrardowianki. We własnej hali zawodniczki z Żyrardowa zwyciężyły Finepharm 79:73 w ostatnim meczu w tym sezonie.

Jeleniogórzanki zagrały bez przekonania, tak jakby myślami były już przy nowym sezonie. Tak jak i poprzednie spotkanie tak to z Żyrardowianką podopieczne Iwony Błaszak przegrały. Już po pierwszej kwarcie można było przewidywać, że jeleniogórzankom ciężko będzie wydrzeć zwycięstwo. Dopiero po zmianie było nieco lepiej, a miejscowe grały o wiele szybciej i składniej. Szybko stopniała przewaga, lecz nie udało się odrobić strat z poprzednich kwart. Jeleniogórskie koszykarki przegrały różnicą sześciu punktów. Było to ostatnie spotkanie zawodniczek Finepharmu w tym sezonie. Zakończyły rywalizację na szóstym miejscu.

Finepharm Karkonosze Jelenia Góra – Żyrardowianka Żyrardów 73:79  (11:23, 17:20, 24:19, 21:17) ZOBACZ ZDJĘCIA

Finepharm - Mićków 26, Winnicka 21, Rozwadowska 13, Witkoś 11, Pawlukiewicz 2, Kowalczyk, Kret.