Poleczka czy inne tańce nie sprawiły maluchom najmniejszych problemów. Nic dziwnego, w olimpiadzie startowały dzieci, które ćwiczą tańce na zajęciach w swoich przedszkolach.
Na koniec każdy z uczestników olimpiady otrzymał odznakę „wzorowy tancerz” a także pamiątkowy dyplom.
Komentarze (1)
Szkoda, że Władze Miasta nie stanęły na wysokości zadania i nie umożliwiły zorganizowania tak dużej imprezy jak co roku w hali przy ul Złotniczej.
Organizator przepraszał kilkukrotnie, tłumacząc to brakiem sponsorów. WSTYD dla Władz Miasta, BRAWO dla organizatorów.