To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Egzamin małych tancerzy

Egzamin małych tancerzy

Ponad sto dzieci z jeleniogórskich przedszkoli zatańczyło dzisiaj na scenie Szkoły Tańca Kurzak i Zamorski. Odbyła się tam V Taneczna Olimpiada Malucha.

Organizatorem była szkoła tańca a także Miejskie Przedszkole nr 13. Maluchy musiały najpierw zatańczyć tańce półfinałowe. Oczywiście, wszystkie zakwalifikowały się do finału. Wszystkie też pomyślnie poradziły sobie w finale.

Poleczka czy inne tańce nie sprawiły maluchom najmniejszych problemów. Nic dziwnego, w olimpiadzie startowały dzieci, które ćwiczą tańce na zajęciach w swoich przedszkolach.

Na koniec każdy z uczestników olimpiady otrzymał odznakę „wzorowy tancerz” a także pamiątkowy dyplom.

Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy
Egzamin małych tancerzy

Komentarze (1)

Szkoda, że Władze Miasta nie stanęły na wysokości zadania i nie umożliwiły zorganizowania tak dużej imprezy jak co roku w hali przy ul Złotniczej.

Organizator przepraszał kilkukrotnie, tłumacząc to brakiem sponsorów. WSTYD dla Władz Miasta, BRAWO dla organizatorów.