To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Diler narkotykowy złapany

Diler narkotykowy złapany

Ponad 300 porcji amfetaminy miał przy sobie zatrzymany mężczyzna, wobec którego przedtem prowadzono działania operacyjne. Handlarz narkotykowy może trafić za kratki na 10 lat. Kłopoty będą też mieli dwaj towarzyszący mu mężczyźni.

Policjanci weszli do jednego z warsztatów samochodowych mieszczących się na ternie Kamiennej Góry, w którym przebywało czterech mężczyzn (39- i 23 - letni mieszkańcy Wrocławia oraz 22 – letni mieszkaniec Lubawki i 26 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry). Policjanci przy najstarszym z nich znaleźli 303 porcji amfetaminy. Mieszkaniec Lubawki również posiadał przy sobie amfetaminę - 4 porcje handlowe. Funkcjonariusze zatrzymali wszystkich mężczyzn w policyjnym areszcie do wyjaśnienia a nielegalny towar został zabezpieczony.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 39 – latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut udzielania substancji psychotropowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, do których się przyznał. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał też 22 - letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Może za to usłyszeć wyrok do 3 lat pozbawienia wolności.

Ponadto funkcjonariusze udowodnili zatrzymanemu 26 – latkowi przestępstwo popełnione w ruchu drogowym. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Wrocławianin przemieszczając się swoim samochodem drogami Lubawki mimo wydawanych wyraźnych sygnałów do zatrzymania zignorował i oddalił się. Do zarzucanego mu czynu przyznał się, a za ucieczkę przed policjantami grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wobec wszystkich trzech osób które usłyszały zarzuty prokuratora zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Najstarszy ze sprawców przewijał się już w materiałach policyjnych oraz odbywał kary więzienia. 

Komentarze (7)

jak to jest że w Lwówku Gryfowie czy kamiennej tydzień w tydzień łapią ćpunów i dilerów a w jeleniej chodzą sobie wolno, handlują ćpają jeżdżąc naćpani autami i jeleniogórska policja nic nie widzi

Uwaga drajw klub 9lutego organizują kolejną masową imprezę bez jakiegokolwiek zezwolenia, bez zabezpieczania medycznego, bez zgłoszenia w urzędzie miasta jak i bez zgody sklepu. Dodatkowo będą bawić się kilkadziesiąt metrów od miejsca tragedii jaką sporządzili na przejściu dla pieszych zabijając dwoje niewinnych ludzi. Wszyscy zgłaszajmy ten fakt do odpowiednich służb im więcej zgłoszeń tym większe szanse że wytępimy tych bandytów z naszych dróg.

Prosiłem cymbale żebyś nie drukował żałosnych wypocin.Nie umiesz choćby przeliterować?

jakie służby byś chciał ćwoku nieudaczników z 998 i zjebów z 997

Patriota idiota

Bardzo dobrze chwala dla operacyjnych....jeszcze tych dilkow z Pekinu pozamykac....

pozamykają ci wszystkich dilerków,ale widziałem że na siłowni robisz nabór nowych.