To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dźwig przyjechał po pawilon

Dźwig przyjechał po pawilon

Z zabobrzańskiego targowiska wywieziono w sobotę pawilon handlowy, do którego, jak twierdzą władze kupieckiej spółki, nikt się nie chciał przyznać. Pawilon, w którym biuro miał były zarządca bazaru, stał bezumownie na placu dzierżawionym od lipca ubiegłego roku przez kupiecką spółkę.

Tymczasem pracownik byłego zarządcy targowiska złożył w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury uważając, że doszło do kradzieży mienia.

- Ten pawilon kupiła od pana Kazimierza Wilka spółka, którą reprezentuję. W pawilonie, który został zabrany był sprzęt komputerowy i nagłośnieniowy – mówi przedstawiciel byłego zarządcy. Nie chce, by podawać jego nazwisko. Zdradzić nazwy spółki, która jest właścicielem pawilonu też nie chce.

Stanisław Sudoł, prezes spółki kupieckiej „Zabobrze” twierdzi jednak, że wzywał przedstawiciela byłego zarządcy, by okazał jakieś dokumenty potwierdzające prawo własności pawilonu.

- I nigdy nikt nam takich dokumentów nie przedstawił. Otrzymaliśmy z sądu gospodarczego informację, że spółka „Bis-Bud” nie istnieje, nie ma osobowości prawnej, nie jest zarejestrowana w KRS-ie. Ponieważ nikt nie poczuwał się do usunięcia pawilonu z naszego terenu, więc usunęliśmy go na własny koszt. Osobie lub podmiotowi, który wykaże się własnością pawilonu wydamy go, gdy ureguluje dług za bezumowne korzystanie z targowiska – dodaje S. Sudoł.

 

Fot. Gulbin
 
Dźwig przyjechał po pawilon
Dźwig przyjechał po pawilon

Komentarze (11)

targowisko na zabobrzu to jedno wielkie bezprawie za zgodą władz miejskich, które boję się rudej radnej, wstyd !

wrescie sie pozbyli kornika pana b.k

Boguś to znowu Ty! Odpuść sobie. Nie kompromituj się. Zdyscyplinuj trochę Romka. Wszak kampania parlamentarna za pasem.

kurcze a zastanawiałam się gdzie zostwaiłam ten pawilon :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

chłopie jak kupy w nieodpowiednim miejscu robisz,to prędzej czy później w nią depniesz!

A co z panią Marią Molasy? Czy jeszcze zobaczymy jej ekscesy związane z przebudową targowiska?

panie Kempinski to juz panu wstyd podac swoje nazwisko i nazwe firmy, przeciez kazdy wie ze to o pana chodzi.A z drugiej strony po tym co pan zrobil przez tyle lat to faktycznie wstyd podawac swoje nazwisko.

Ha ha hahahahahhahaahahahahaha ale dobry komentarz

Bogumile!! Gdzie teraz masz biuro??:)))he,he

GOŁĘBIE NIE DAŁY RADY ,PRZYJECHAŁ DŻWIG I PAWILON POLECIAŁ GDZIE JEGO MIEJSCE.SZKODA ŻE NIE DO HUTY.CHYBA PRZEZ TEN SPRZĘT KOMPUTEROWY.USTAWA O OCHRONIE ŚRODOWISKA??????TEN PRACOWNIK TO CHYBA r***Ś JOLI OD PAPIEROSA?????TEN W ŚMIESZNYM MUNDURKU .

rÓchaś JOLI od papieroska.CIEKAWE CZY LUBI LODY