To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Chuligan wybił szybę w Lidlu

Był pijany i tak naprawdę nie wie, dlaczego wybił szybę w sklepie. Chuligana zatrzymała policja i grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę. Policję powiadomiła jedna z kobiet, która zgłosiła, że jeden z mężczyzn wybił szybę w dyskoncie spożywczym.

Na miejscu policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu rzucili się do ucieczki.

- Po krótkim pościgu zostali oni zatrzymani. Sprawcą przestępstwa okazał się 19 –letni jeleniogórzanin – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Okazało się, że wracali z dyskoteki, byli pijani. Chuligan nie wie, dlaczego to zrobił. Szkody, jakie wyrządził, sięgają 2,8 tys. złotych.

Komentarze (5)

ale debil

był pijany i nie pamięta czemu wybił szybe i jak to sie stało, ja widziałem z daleka jak szedł potknął się i wpadł na nią... przecież to nie jego wina że plac na lidlu taki nierówny... i szyba słaba...

Też Widziałem jak się potknął , chciałem mu pomóc , ale wiedziałem że jak podejde do niego to uznają mnie za współwinnego , mam tylko Nadzieje że mu nic się nie stało, a pewnie ta dwójka też chciała pomóc i na widok policji poprostu zaczeli uciekać. taką mamy policje , że na ich widok wszyscy uciekają, nawet ci co niosą pomoc..