To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Chciał spalić komuś auto

Powyrywał lusterka, powybijał szyby – tylko dlatego, że chciał się wyżyć. 20-latek został zatrzymany przez policję i grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło minionej nocy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. - Wandal upodobał sobie zaparkowane przy ulicy auto marki Opel Tigra. Powyrywał lusterka, porysował lakier, powybijał szyby – wymienia podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Wyrwał nawet wlew paliwa, a to dlatego, że zamierzał podpalić pojazd. Na szczęście, nie udało mu się to.

Chuligana udało się złapać dzięki czujności jednego ze świadków, który szybko zgłosił zdarzenie na policję. Chwilę później na miejscu był już patrol funkcjonariuszy. Ci zatrzymali wandala kilka ulic dalej. - Okazał się nim 20-letni jeleniogórzanin – mówi E. Bagrowska. - Był pijany.

Zrobił to z pobudek chuligańskich, po prostu chciał się wyżyć. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Odpowie on za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich za co grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

Komentarze (4)

w przypadku takiego "czlowieka" dane personalne powinno sie podawac do publicznej wiadomosci

hmm moze i podac dane ale co to zmieni ?:) wg mnie alkoholt to zadne tlumaczenie xD :D

Klasyka, Zabobrze, pewnie z 60 okien wychodziło na to zdarzenie. świadków : 1. podziwiam głęboki sen niektórych zabobrzan.

ja zawsze dzwonie-polecam-dekli jest niewielu-dzwoncie-bedziecie mieli swiety spokój