To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bili, ogolili i fotografowali

Bili, ogolili i fotografowali

Dziewiętnastoletnia jeleniogórzanka nie chciała, by jej rodzina dowiedziała się o tym, że zajmuje się prostytucją. Wykorzystali to Marek P. i Mariola P., którzy zmuszali dziewczynę do nierządu, czerpali z tego korzyści i ułatwiali jej prostytuowanie się.

Na początku grudnia 19-letnia Violka zgłosiła się na policję. Opowiedziała o swojej pracy na „mieszkaniówce”, czyli mini-agencji towarzyskiej w mieszkaniu. Także o tym, jak była bita i kopana przez Marka P., jak wsadzał jej głowę do muszli klozetowej, jak ogolił jej głowę maszynką i nagiej robił zdjęcia. Potem miał szantażować dziewczynę, że ujawni, czym się zajmuje. „Opiekunowie” siłą przetrzymywali też dziewczynę i nie chcieli wypuścić jej z lokalu.

Burdelmamie prokuratura postawiła trzy zarzuty: czerpania korzyści z nierządu, ułatwiania prostytucji i pozbawienia wolności Violetty.

- Podejrzana przyznała się do winy, złożyła wyjaśnienia. Zastosowano wobec niej dozór policyjny, zatrzymano paszport i orzeczono zakaz opuszczania kraju. Kobieta zapłaciła także 3 tysiące złotych poręczenia majątkowego – mówi Adam Kurzydło, Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze.

Marek P. natomiast oprócz zarzutów sutenerstwa i stręczycielstwa i kuplerstwa miał także grozić dziewczynie pozbawieniem życia. Mężczyzna tylko częściowo przyznał się do winy. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Nie jest jasne jakie okoliczności towarzyszyły całej sprawie. Prokuratura nie podaje więcej szczegółów ze śledztwa, bo sprawa jest w toku i badane są inne wątki. Podobno przyczyną zatargu „opiekunów” z dziewczyną były sprawy damsko-męskie i bliskie jej kontakty z pewnymi mężczyznami.

Komentarze (7)

Tyle normalnych facetów w Jeleniej Górze szuka dziewczyny z którą mogliby się związać i obdarzyć głębokim uczuciem, a ona musiała się wiązać z takimi przećpanymi oszołomami. Niby kobiety są bardziej dojrzałe od facetów i mają bardziej rozwiniętą inteligencję...

JUZ GIMNAZJALISKI WIEDZA CZYM GROZI TAKI PROCEDER...MYSLALA O LATWEJ KASIE/??.,I SIE DZIEWCZYNA PRZEJECHALA..SZKODA TYLKO,ZE W TAK OKRUTNY SPOSOB..ALE NA WLASNE ZYCZENIE.. :angry:

Kolego nie generalizuj nas,kobiet.Taka jedna prostytutka nie znaczy nic w systemie,bo to wyjątek.Ale ogólnie masz rację-jesteśmy zdecydowanie dojrzalsze od mężczyzn.Pozdrawiam.

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat wyższości kobiet nad mężczyznami to zapraszam na GG 9609174

Cyt:"Podobno przyczyną zatargu „opiekunów” z dziewczyną były sprawy damsko-męskie i bliskie jej kontakty z pewnymi mężczyznami."No ....... bliższe , to nie mogły być.Słowo daję :woohoo: